Українська MacPaw відкрила офіс у Бостоні (фото)

Українська продуктова компанія MacPaw відкрила офіс у Бостоні. Водночас, у київському офісі залишається більша частина команди. Про це AIN.UA розповіли у MacPaw.

Коли відкрили

Офіційно офіс відкрили 28 вересня 2023 року, на відкриття запросили представників бостонської ІТ-екосистеми та медіа. Під час події учасникам розповіли про офіс компанії в Києві та про Україну загалом.

Одним із елементів оформлення офісу стала частина експозиції вінтажної техніки Apple (серед експонатів: Macintosh 128k, iBook G3, Newton eMate 300 та інші). Адже київська колекція MacPaw складається з 323 робочих пристроїв Apple.

Кімнати для перемовин в офісі названі на честь окупованих і вільних українських міст: Ялти, Рівного, Дніпра, Харкова тощо.

Для чого відкрили

Одна зі цілей MacPaw у 2023 році — Go Global. Команда працює над експансією нових ринків та виходом на ширшу міжнародну аудиторію. 

Офіс у Бостоні відкривають, щоб стати ближче до клієнтів та потенційних партнерів.

«США — це один із ключових ринків для компанії. Близько 40% користувачів продуктів MacPaw є мешканцями США. А фізична присутність у цій країні сприятиме встановленню нових зв’язків із технологічною та бізнес-спільнотами. Це — еволюційний етап розвитку компанії», — розповідають у компанії.

Водночас MacPaw продовжуватиме розвивати київський офіс, тут знаходиться основна частина команди (через повномасштабну війну 30% команди вимушено перебуває за кордоном). Бостонське представництво стане осередком компанії за кордоном.

Плани

Компанія планує розширювати географію рекрутингу та наймати спеціалістів за кордоном. Відкриття бостонського представництва створить умови для такої співпраці. До 2025 року хочуть найняти п’ятьох людей із США і розширити команду в Бостоні до 30 спеціалістів. MacPaw також допомагатиме з релокацією тим спеціалістам, які вже за кордоном і мають законне право на виїзд.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук