Мережа «Київстар» працює у звичному режимі й надає високоякісні послуги зв‘язку

6 жовтня на сайті Служби Безпеки України та Генеральної прокуратури України з‘явилось повідомлення стосовно «накладення арешту на активи 20 українських компаній на загальну суму понад 17 мільярдів гривень. Це цінні папери та корпоративні права операторів мобільного зв’язку, виробника мінеральних вод, фінансових та страхових компаній, а також інших вітчизняних підприємств». У ряді ЗМІ з‘явились повідомлення про «арешт 100% активів Київстару», що не відповідає дійсності, оскільки насправді йдеться виключно про корпоративні права, що не впливає на операційну діяльність компанії. 

Наразі ні VEON, ні «Київстар» не отримували жодних офіційних повідомлень від українських органів влади та судів. VEON, компанія зі штаб-квартирою в Амстердамі, яка котирується на біржах Nasdaq та Euronext в Амстердамі й має міжнародну базу інвесторів, залишається законним власником «Київстар». За повної підтримки VEON «Київстар» продовжує зосереджуватися на обслуговуванні 24 мільйонів абонентів, здійснює господарську діяльність у звичайному режимі та спрямовує свої зусилля на підтримку української економіки.

Крім того, підсанкційні особи не є кінцевими бенефіціарними власниками «Київстару», а володіють міноритарними частками, які не дають можливості здійснювати вирішальний вплив на управління чи господарську діяльність «Київстару», та не отримують дивідендів від діяльності компанії. 

Компанія «Київстар» працює у звичному режимі, надає 24 млн абонентам високоякісні послуги цифрового електронного зв‘язку, і є надійним партнером держави й суспільства, сплативши тільки під час повномасштабного вторгнення понад 15 мільярдів гривень податків та зборів, а також 1,4 мільярда гривень допомоги для подолання наслідків війни й наближення перемоги. Плани компанії щодо інвестицій в Україну в сумі 600 мільйонів доларів США у найближчі кілька років є стабільними та незмінними й будуть реалізовані.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук