«Епіцентр» буде оплачувати перероблення батарейок з 1000 шкіл та під’їздів України. Як взяти участь?

Стартував збір заявок в рамках спільної ініціативи руху «Батарейки, здавайтеся!» та «Епіцентру».

1000 волонтерів зі шкіл та під’їздів багатоповерхівок з різних куточків України можуть отримати стильні коробочки для батарейок, а «Епіцентр» забезпечить перероблення зібраних батарейок. Перший етап конкурсного відбору триває до 1 грудня 2023, подати заявку можна тут.

Ініціативу співфінансують бренди батарейок, які продаються в «Епіцентрі»: Duracell, VARTA, GP Batteries та Hausmark. Акція триватиме безстроково та буде зберігати землю від 3 мільйонів викинутих батарейок щороку.

Лише одна батарейка здатна забруднити 16 квадратних метрів землі, але кількість пунктів, де українці зараз можуть надійно здати їх на перероблення – недостатня. 

«Епіцентр» знову стає лідером розв’язання проблеми збирання батарейок в масштабах країни – тепер із залученням небайдужих шкіл та мешканців багатоповерхівок.

У 2019 році мережа першою в Україні запустила збір батарейок в усіх торгових центрах «Епіцентр», почавши фінансувати перероблення з доходів від продажів нових батарейок. За цей час на перероблення, а не в землю, уже потрапили близько 115 тонн (понад 5 мільйонів батарейок).

У 2023-2024 роках «Епіцентр» спільно з рухом «Батарейки, здавайтеся!» і небайдужими волонтерами підуть ще далі: відкриють 1000 нових пунктів приймання по всій країні. Таким чином контейнери для надійної здачі батарейок стануть ще ближчим до українців: з’являться в школах та під’їздах країни. Волонтери з різних куточків країни можуть подати заявку тут, перший етап відбору триватиме до 1 грудня 2023 року. 

Уже зараз по всій країні можна зустріти пластикові пляшки, куди небайдужі люди збирають батарейки, але далеко не завжди ці батарейки дійсно доїжджають до заводу. Річ у тім, що перероблення батарейок всюди у світі платне: добуті ресурси не окупають вартості організації заводу. 

Саме тому «Епіцентр» спільно з брендами Duracell, VARTA, GP Batteries та Hausmark гарантуватиме всім учасникам акції 100% перероблення всіх батарейок, адже компанії несуть за це фінансову відповідальність. 

Партнер проєкту – рух «Батарейки, здавайтеся!», забезпечить перероблення 100% зібраних батарейок на заводах у Європі з регулярними прозорими звітами на сайті руху.

Поділіться посиланням на цю статтю з друзями, щоб вони мали можливість долучити власний під’їзд чи школу до ініціативи. Заявки на участь приймаються тут, перший етап відбору триває до 1 грудня 2023.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук