Microsoft випустив застосунок для продуктивності Loop — потенційного конкурента Notion

Читати на RU

Корпорація Microsoft випустила Loop – це застосунок для продуктивності та співпраці, який за функціоналом та дизайном інтерфейсу схожий на Notion. Наразі функціональна версія Loop доступна для корпоративних користувачів, усі інші можуть ознайомитися з прев’ю-версією, пише The Verge.

Зображення: Microsoft
  • Loop дозволяє створювати гнучкі робочі області та сторінки для спільної роботи. Також містить легкий доступ до інструментів: потрібно просто ввести слеш (/), відкривши таким чином «меню вставки», або равлик для згадки іншого користувача. 
  • Застосунок надає можливості інтеграції з іншими програмами Microsoft, включно з Teams та Outlook. Таким чином користувачі, які працюють над завданнями в різних продуктах Microsoft можуть не перемикатися між програмами.
  • Крім того, Loop містить помічника Microsoft Copilot, який працює на основі штучного інтелекту. Він спрощує написання текстів та надає власні пропозиції.

Зараз комерційні користувачі екосистеми Microsoft можуть повноцінно використовувати Loop у вебі та на смартфонах, а також у мобільному застосунку. Усі інші користувачі Microsoft можуть спробувати з прев’ю-версією, яка була презентована ще в березні 2023 року.

Раніше AIN.UA писав про Windows App, застосунок для операційних систем iOS, iPadOS, macOS, інших ПК та веббраузерів.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук