Instock українця Анчишкіна залучив $3,2 млн інвестицій від Amazon та інших інвесторів

Український стартап Instock, що працює над роботизованим сервісом для складів, залучив $3,2 млн нового фінансування під керівництвом Amazon Industrial Innovation Fund. Про це йдеться на сайті компанії.

  • Інвестиції збільшують початкове фінансування Instock до загальної суми $6,2 млн. Раунд спільно очолили OneWay Ventures і Lux Capital, участь у фінансуванні також взяли Commerce VC, u.ventures, Cybernetix Ventures та інші інвестори, що працюють в екосистемі робототехніки та електронної комерції.
  • Завдяки новому фінансуванню Instock планує розвивати свою роботизовану систему. Так, у січні 2024 року компанія хоче запустити свою першу виробничу систему у Північній Америці.
  • Компанія працює в США, але велика частина команди розробки від початку працює в Україні.

Модульні стелажі Instock можна вбудувати у різних формах і розмірах, відповідно до висоти будівлі. Роботи рухаються всередині стелажів, збираючи товари і передаючи їх операторам, які вже на робочих станціях збирають і пакують замовлення.

Генеральний директор Instock Єгор Анчишкін стверджує, що їхня система може зменшити витрати на виконання замовлень у 10 разів, а також надати підприємствам електронної комерції більшої гнучкості.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук