Найкращі українські інді-ігри: Indie Cup Ukraine’23 оголосив переможців

Фестиваль незалежних українських ігор Indie Cup Ukraine’23 оголосив переможців конкурсу та обрав найкращі інді-ігри 2023 року в чотирьох основних та одній спеціальній категоріях.

Одразу у двох номінаціях фестивалю перемогла Hollow Home від команди Twigames – гра про українського підлітка, який намагається вижити в оточеному російськими військами місті.

Indie Cup Ukraine’23

Переможці основного конкурсу Indie Cup Ukraine’23, обрані журі фестивалю:

Most Anticipated Game Award за найкращу гру фестивалю: Oberty (Dmytro Denys)

Most Promising Game Award за найкращу гру на ранніх етапах розробки: Hollow Home (Twigames)

Rising Star Award за найкращу дебютну гру від невеликої команди без видавця: Blessed Burden (Podoba Interactive)

Critics» Choice Award, обрані представниками преси та інфлюенсерами: Hollow Home (Twigames)

Переможець спеціального конкурсу Indie Cup Ukraine’23:

People’s Choice Award, благодійна номінація для найбільш активної спільноти гри. Перемогла гра, якій вдалося зібрати найбільше коштів на благодійний збір фестивалю — Through the Nightmares (Sandmanteam)

Усього у Indie Cup Ukraine’23 взяли участь 72 гри, з яких журі конкурсу відібрало 26 номінантів. Серед членів журі — експерти з компаній CD Projekt RED, Creative Assembly, Remedy Entertainment, Red Beat тощо, а також ігрові журналісти, відеоблогери та розробники-переможці минулих сезонів Indie Cup.

Indie Cup Ukraine’23 — це повністю благодійний фестиваль, у межах якого відбулася низка зборів для ЗСУ та волонтерів. Організаторам вдалось зібрати 437 899 гривень (з них 38 353 — донати в номінації People’s Choice).

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук