Материнська компанія «Київстар» планує інвестувати в Україну $1 млрд упродовж пʼяти років — The Forbes

Нідерландська компанія Veon, що є материнською компанією мобільного оператора оператора «Київстар», планує інвестувати $1 млрд в Україну протягом пʼяти років. Про це повідомляє The Forbes.

  • У першу чергу інвестиції підуть на відновлення базової магістральної мережі, центрів обробки даних, волоконно-оптичної інфраструктури. «Ці речі дадуть нам змогу швидше й ефективніше розгортати 5G і відкриті технології в країні», — сказав гендиректор Veon Каан Терзіоглу.
  • Однак наразі не відомо, коли саме в Україні з’явиться 5G від «Київстар». За словами Терзіоглу, основу для досліджень і розробок уже почали закладати з допомогою міжнародних партнерств, зосереджених на Open RAN.
  • Крім того, компанія розглядає запуск супутникового звʼязку.

«Важливо будувати майбутнє української цифрової інфраструктури з відкритими до зростання технологіями. Не тільки 5G, а й супутниковим зв’язком. Тому ми працюємо з компанією OneWeb у цьому напрямку. Також ми працюємо з Rakuten у сфері відкритих технологій. Ще один наш партнер — Amazon Web Services», — сказав Каан Терзіоглу.

Раніше, у червні 2023 року компанія Veon оголосила про наміри впродовж 3 років інвестувати $600 млн на відновлення та розбудову телеком-мережі в Україні.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук