Цього року в Києві відкриють навчальний GovTech-центр – другий у світі

Організатори Всесвітнього економічного форуму відкриють у Києві навчальний GovTech-центр. Він має стати другим у світі після відкриття аналогічного в німецькій столиці Берлін. Про це у своєму каналі в Telegram повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«GovTech-центр займатиметься цифровою трансформацією уряду, розвитком електронного врядування та цифрових навичок. Завдяки центру українські стартапери та інноватори зможуть обмінюватися досвідом з іноземними партнерами і прискорювати цифрові реформи в Україні», – пише Федоров.

У коментарі для AIN.UA в Мінцифри розповіли, що офіційне відкриття такого GovTech-центру заплановане на 2024 рік. Інші деталі проєкту поки не розкривають.

Заступниця міністра з питань євроінтеграції в Мінцифри Валерія Іоан у своєму дописі в Instagram розповіла, що центр буде створений на базі CDTO Campus за підтримки міністерства.

Нагадуємо, що 14 грудня Міністерство цифрової трансформації України презентувало «Стратегію розвитку інновацій» України до 2030 року.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук