Перезавантаження бренду від SHOTS

Що буде, якщо не креативна агенція звернеться до відеопродакшену, а навпаки? Спойлер — буде нова айдентика від SHOTS.

Відео надано NO STARS

NO STARS — один із найпрогресивніших продакшенів країни.

Почавши з невеликих проєктів у 2016 році, команда стрімко закохувала у себе всіх клієнтів. Бо на всі складні завдання, вони знаходили легкі рішення. І зараз вони співпрацюють з найбільшими компаніями України.

Команда дуже змінилася, але айдентика залишалась тою ж. Саме тому вони вирішили оновити візуальний стиль, щоб він відображав новий дух NO STARS. І свій ребрендинг вони довірили креативникам із SHOTS.

Відео надано NO STARS

У SHOTS відзначили особливу рису NO STARS — їхню здатність «запарюватися» на всіх етапах роботи для досягнення кращих, ніж просто кращих результатів. Ця пристрасть до деталей і прагнення до досконалості лягли в основу нової філософії бренду «IT’S NOT OVER UNTIL WOW».

Візуальним відображенням цієї ідеї стала перекреслена зірка, символізуючи нескінченне прагнення до досконалості та невгамовний рух до «вау». Цей символ пронизує всі аспекти бренду — від логотипа до колірної палітри.

«Ми обожнюємо вдосконалювати робочі процеси. Бажання зробити редизайн вже давно літало у повітрі, бо айдентика повинна відповідати тому, хто такі NO STARS. Разом із SHOTS працювали над оновленням десь так: «Ми ніколи не будемо перекреслювати зірку. Ми в жодному разі не перекреслюватимемо зірку. О, як ви круто це зробили! Беремо!» Як бачите, ми сильно змінилися, але так само любимо свою справу.», — ділиться owner NO STARS Іван Крутоус.

Відео надано NO STARS

«До оновлення NO STARS ми підійшли з особливою увагою до деталей. Окрім тонкого налаштування логотипа, ми додали широку палітру стилеутворювальних елементів. Завдяки варіативності їх використання, ми створили досить гнучку айдентику, яку можна адаптувати залежно від контексту її застосування. Кожен з елементів достатньо виразний, щоб функціонувати не лише в комплексі з іншими, а і як самостійна одиниця. Таким чином можна уникнути перенавантаження айдентики та по ситуації використовувати той чи інший елемент», — говорить HEAD OF DESIGN SHOTS Михайло Поливанов.

Зображення надано NO STARS
Зображення надано NO STARS

Ще одним важливим оновленням айдентики було перенесення друкованих матеріалів у діджитал. Бо знімальний процес, це не тільки «камера, екшн», а й сотні роздрукованих документів.

Зображення надано NO STARS

Тому креативна команда розробила та задизайнила спеціальний міні-сайт для зйомок. Де за QR-кодом можна знайти всю необхідну інформацію. І навіть додали декілька цікавих фіч, щоб підняти команді та клієнтам настрій.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук