Японія інвестує $20 млн у фонд Horizon Capital

Японська агенція міжнародного співробітництва (JICA) інвестує $20 млн в американський венчурний фонд Horizon Capital Growth Fund IV, ставши першим японським інвестором компанії. Про це AIN.UA розповіли в Horizon Capital.

  • Horizon Capital – американська приватна інвестиційна компанія із загальним капіталом у розмірі $1,6 млрд, яка інвестує переважно у технологічні та експортноорієнтовані компанії в Україні.
  • Підписання угоди про залучення $20 млн від японської JICA відбулося під час Японсько-української конференції сприяння економічній реконструкції в Токіо 19 лютого.
  • Це перша інвестиція, яку Horizon Capital залучила з Японії. Таким чином країна доєдналася до бази інвесторів із США та Європи із сукупним капіталом близько $700 млрд.
  • Японські інвестиції спрямовані на сприяння глобальному зростанню інноваційних технологічних компаній українського походження й розширення їхніх науково-дослідних платформ.
A group of people standing in front of a table

Description automatically generated
Horizon Capital

Horizon Capital Growth Fund IV (HCGF IV) був створений у вересні 2022 року для сприяння розвитку технологічних та експортоорієнтованих компаній в Україні та Молдові.

JICA — японське урядове агентство, що адмініструє міжнародну допомогу для країн, що розвиваються, та сприяє міжнародній співпраці. Для сприяння сталому розвитку та безпеці в країнах-партнерах, JICA надає технічну допомогу, гранти, кредити та навчальні програми. JICA має 96 офісів за кордоном і працює у близько 140 країнах і регіонах світу.

19 лютого 2024 року також стало відомо, що Японія виділить €1,25 млрд для підтримки японських інвесторів в Україні. Крім того, країни підписали конвенцію про уникнення подвійного оподаткування, що має спростити роботу для бізнесу.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук