Український HOMErs залучив €500 000 ангельських інвестицій

Український стартап з будівництва модульних будинків HOMErs залучив €500 000 від бізнес-ангелів. У планах компанії зробити до 100 будинків цього року, а у 2025 році – подвоїти цю цифру. Про це власник компанії Олександр Степура розповів виданню Sifted.

  • HOMErs було засновано у 2022 році як відповідь на дефіцит житла одразу після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Компанія будує модульні будинки, виготовлені з оцинкованої сталі, вони повністю мебльовані, мобільні та гнучкі.
  • Стартап вже побудував 80 модульних будинків для переселенців, більшість – навколо Києва.
  • Нове фінансування знадобиться, адже HOMErs щойно запустив новий завод у Словаччині та хоче наростити виробництво. Через п’ять років вони планують будувати 1000 будинків на рік.
Фото: HOMErs

Засновники сподіваються, що такі будинки можна підлаштувати й у індустрії відпочинку, також вони можуть стати частиною вирішення глобальної житлової кризи. Один із власників стартапу Кріс Бакстер сказав, що «першочерговим» і «найважливішим» завданням буде заселення України: щоб мільйони людей, які виїхали через війну, мали куди повернутися.

Фото: HOMErs

Невеликий трикімнатний та повністю мебльований будиночок у Києві коштує $20 000. Житло на чотири одиниці з великими терасами, який вироблятиметься на словацькому заводі, коштуватиме близько  €70 000. Модулі можна буде додавати по €1300 за кожен.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук