Lenovo показали прозорий ноутбук – як він працює

Lenovo показали ноутбук з прозорим дисплеєм на щорічній виставці мобільних технологій MWC 2024 у Барселоні. Його назвали Lenovo ThinkBook Transparent Project Crystal Laptop, повідомила компанія AIN.UA.

  • За інформацією від компанії, ноутбук має 17,3-дюймовий мікросвітлодіодний дисплей з піковою яскравістю до 1000 ніт, безрамковий екран та сенсорну панель.
  • Ефективність роботи пристрою має підвищувати Artificial Intelligence Generated Content. Штучний інтелект нібито може взаємодіяти з об’єктами, які видно через прозорий екран та накладати цифрову інформацію на них.
Фото: Lenovo

Розробники стверджують, що коефіцієнт прозорості можна регулювати для конфіденційності. Щоби позаду екрану не було видно, що робить користувач. Проте журналісти Mashable ставлять це під сумнів, адже їм не показали, як саме працює функція.

Також вони розповіли, що новий Lenovo ThinkBook працює на ОС Windows 11. Камера розташована не на звичному місці зверху, а вздовж основи ноутбука. Вона спрямована в бік екрана, а не на користувача. Розробники продемонстрували, як ця камера дивиться на об’єкт, а потім штучний інтелект надає про неї інформацію.

Фото: Mashable

Також звернули увагу на клавіатуру. Вона сенсорна, до чого доведеться звикати. Проте її можна буде вимкнути й перетворити на суцільний тачпад.

Фото: Mashable

Більше технічних характеристик розробники не давали. Журналісти припускають, це тому, що концепт не розрахований на масового користувача.

Нагадаємо, у травні 2022 стало відомо, як під тиском санкцій китайські технологічні гіганти Lenovo та Xiaomi покидали ринок рф. Однак робили це без публічних заяв. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук