«Київстар» придбав код мобільної мережі 077 за 10 мільйонів гривень

Оператор «Київстар» отримав новий код мобільної мережі 077. Дозвіл на це дала Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у галузях електронних комунікацій (НКЕК). Про це компанія написала у своєму Facebook.

Рішення №83 «Про розгляд заяви ПрАТ «Київстар» ухвалили сьогодні, 28 лютого. Новий код має 10 мільйонів номерів, ним «Київстар» може користуватися п’ять років. За це компанія повинна сплатити у держбюджет 10 мільйонів гривень.

Коли саме почнуть користуватися новим кодом – поки не відомо. Окрім нього, компанія володіє ще п’ятьма. На коді «67» залучили 6,9 млн номерів, на «68» – 7,7 млн, на «96» – 8,32 млн, на «97» – 8,51 млн, на «98» – 8,04 млн. Загальна ємність кожного з них – 10 млн. Але цього недостатньо, щоб задовольнити потреби абонентів, пише Інтерфакс з посиланням на лист компанії.

У Kyivstar стверджують, що постійно роблять ревізію своєї бази. Термін виготовлення нової картки із звільненим номером скоротили з року до місяця. Через це абоненти, які купили такі картки, почали надсилати численні скарги. Новий код дозволить уникнути дефіциту вільних номерів, а також збереже можливість розвитку послуг, йдеться у листі.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що «Київстар» випробовує технології 5G.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук