Уряд виділив додаткові 5 млрд грн на закупівлю дронів для ЗСУ

Кабмін на засіданні 18 березня виділив додаткові 5 млрд грн на потреби сил безпеки та оборони, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Кошти спрямують на закупівлю дронів, необхідних для захисників на передовій.

  • Прем’єр підкреслив, що уряд продовжує підтримувати українську армію в боротьбі з російським агресором.
  • Відповідно до рішення, кошти виділені Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, яка має придбати відповідне майно та передати його силам оборони.
  • Загалом на сьогодні вже укладено угод з виробниками БПЛА на суму близько 30 млрд грн, в процесі перебуває підготовка контрактів на суму 14 млрд грн.

Раніше Кабмін ухвалив зміни до двох постанов, спрямованих на оптимізацію закупівель дронів та стимулювання виробництва боєприпасів. 

Україна планує виробляти тисячі далекобійних дронів у 2024 році, які здатні досягти Москви та Санкт-Петербурга. Зокрема, наразі працює близько 10 компаній, які розробляють дрони далекої дії.

Протягом останніх тижнів зростає кількість ударів українських дронів по військових та інфраструктурних об’єктах на території рф. Зокрема, дрони СБУ за останній час успішно атакували вже 12 нафтопереробних заводів росії.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук