IBAN та збереження чужих зборів: monobank розширив можливості банок

У monobank розширили можливості банок, за час роботи цього інструменту було зібрано майже 50 млрд грн. Про це у своєму телеграм-каналі написав співзасновник банку Олег Гороховський. Нова версія поступово стане доступною для усіх.

За словами Гороховського, команда monobank не припиняє працювати, щоб темпи зборів не спадали. Тож для зручності додали ще такі функції:

  • Можливість зберігати чужі Банки до себе. Для цього треба перейти за посиланням в застосунок та натиснути прапорець. Це дозволить тримати усі цікаві банки під рукою, постійно моніторити процеси збору або вести homescreen-віджет та налаштовувати періодичні відрахування на вибрані збори.
  • Для зручності юридичних осіб для банок додали IBAN. Тепер підприємці легше можуть долучитися до зборів, бо юрособи не можуть просто так закидати донати, їм треба реквізити. Якщо волонтер зареєстрований у реєстрі волонтерів, то підприємцям не потрібно буде платити податок.

Найімовірніше юрособа попросить вас написати офіційне запрошення приєднатися до збору, тому ви можете шаблон заяви забрати тут або запитати у служби підтримки.

  • Фонди зможуть відкривати багато зборів одночасно.

Пізніше з’явиться можливість прикріпляти звіт у банку після її розбиття – подивитися його можна буде за посиланням на розбиту банку. Можливо, функція з’явиться у наступному релізі, написав Гороховський.

Нагадаємо, у лютому співзасновник monobank Михайло Рогальский розповів про те, що донати із банок з маленькими цілями автоматично направлятимуться у загальну. А також нагадав про ще дві функції, які нещодавно з’явилися в застосунку. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук