Мають залучити понад 1,5 млрд грн інвестицій. В Україні планують створити два нові індустріальні парки

На Вінниччині та Івано-Франківщині з’являться два індустріальні парки. Сумарно вони мають залучити понад 1,5 млрд грн інвестицій, йдеться у пресрелізі від Мінекономіки.

Один парк площею 17,2 га відкриють на території Ямпільської громади Вінницької області, він називатиметься «ДНІСТЕР». Очікується, що там мають створити 265 робочих місць у переробній промисловості. Парк спеціалізуватиметься на виробництві паперу та паперових виробів, переробці рослинної продукції тощо.

Другий парк «Галіція» площею  і 19,8 га зроблять у Калуші Івано-Франківської області. Очікується, що він створить до 1000 робочих місць. Спеціалізуватиметься також на переробці, але основний напрямок  – виробництво будматеріалів: цементу, вапна та гіпсових сумішей, а також виготовлення виробів із бетону, гіпсу та цементу.

Пізніше інвестори планують у цьому парку виробляти машини та устаткування, запровадити переробку промислових та побутових відходів, займатись науково-технічною діяльністю, а також  створити підприємства, які працюватимуть з альтернативною енергетикою та над зберіганням енергії.

Парки вже внесли до реєстру відповідно рішенню Уряду від 29 березня 2024 року. За словами заступника Міністра економіки Віталія Кіндратіва, «концепція індустріальних парків має спонукати розвиток національних виробників, які виготовляють продукцію з високою доданою вартістю, забезпечують зростання економіки та створюють нові робочі місця».

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук