Український ШІ-стартап Mantis Analytics приєднався до акселератора Alchemist і залучив $30 000 інвестицій

Mantis Analytics, український ШІ-стартап для ризик-менеджменту, оголосив про приєднання до Alchemist Accelerator, одного з найбільших акселераторів для early-stage B2B-компаній. Як повідомили AIN.UA у стартапі, вони залучили від акселератора інвестицію у розмірі $30 000.

Деталі

  • Alchemist надає доступ до широкої мережі менторів, інвесторів, споживачів і випускників з найбільших корпорацій, що допоможе Mantis Analytics швидше вийти на ринок США.
  • Окрім інвестиції, акселератор допоможе Mantis Analytics з нетворкінгом, подальшим залученням коштів і здобуттям знань.
  • Станом на 2020 рік понад 150 компаній із портфеля Alchemist отримали інституційні або значні seed-інвестиції у розмірі щонайменше $500 тисяч, залучивши в сумі капітал більший за $1,2 млрд. 
  • Mantis Analytics — один із небагатьох українських стартапів, які потрапили до Alchemist з моменту його заснування у 2012 році.
  • Іншою українською компанією, яка завершила акселератор, була Esper Bionics, що працює в індустрії протезування.

Максим Терещенко, генеральний директор Mantis Analytics:

«Ми лише третій український стартап, який потрапив до цього акселератора. Більш ніж половина стартапів Alchemist отримують вагомі раунди фінансування після демодня, і значна кількість випускників зробила екзити. Попри те що програма лише почалася, ми вражені рівнем спікерів і глибиною. Ми вирушаємо в цю складну подорож, очікуючи на серйозні, але корисні шість місяців».

Про Mantis Analytics

Mantis Analytics є ШІ-платформою для детекції загроз у реальному часі та відповідей на них. Платформа аналізує великі масиви даних і допомагає компаніям у захисті їхніх активів і менеджменті ризиків. Стартап виник у 2022 році після повномасштабного вторгнення росії в Україну як волонтерська ініціатива, що пізніше трансформувалася в компанію.

Раніше в українську ШІ-платформу Mantis Analytics інвестувала венчурна фірма ZAS Ventures. Сума інвестицій склала $50 000.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук