В Івано-Франківську відкрили центр розробок «ПОЛЕ», який, крім робочого простору, має майстерню із дерево-/металообробкою, 3D-друком, керамікою, текстилем та іншим. AIN.Business розповідає, як підприємці можуть цим скористатися.
Що є в «ПОЛІ»?
Простір розрахований головно на науковців та майстрів, які можуть «на місці» напрацьовувати нові ідеї. Також є коворкінг на 24 місця. На трьох поверхах локації розташовані:
- майстерні — деревообробна, металева, керамічна, текстильна, роботехнічна, для 3D-друку та сканування, а також для перероблювання пластику;
- робочі простори;
- спільний простір для індивідуальної роботи для митців, науковців, творчих людей;
- лабораторія, простір для експериментів та прототипування;
- бібліотека професійної літератури;
- подієвий майданчик.
Як підприємцю туди потрапити?
Лишити заявку можна на сайті проєкту. У ній потрібно лишити імʼя того, хто заповнює, назву проєкту, посаду, номер телефону та електронну пошту.
Наразі оренда простору доступна тільки на фултайм-основі, згодом зʼявляться короткотривалі абонементи.
Хто уже є «ПОЛІ»?
Наразі постійними резидентами коворкінгу-майстерні є бренд вовняних виробів «Ґушка», проєкт з інженерії та робототехніки FSPACE та з 3D-принту та сканування 3D Storm, керамічний центр дослідниці української культури Надії Шаповал, брендингова агенція Brendari, кавовий корнер з Херсону «Спільне.кава» та багато інших компаній.
Окрім цього, «ПОЛЕ» проводить воркшопи по роботі з обладнанням, матеріалами, рескілінг для ветеранів, ВПО тощо. Також буде робота з глиною та керамікою. В рамках воркшопів учасники розроблятимуть інклюзивні проєкти для міського середовища. Розробники «ПОЛЕ» — урбаністи з івано-франківської студії МЕТАЛАБ.