Матеріал підготовлено за підтримки Creatio
Що це означає?

на продукти Creatio
для українських компаній

Як Creatio допомагає цифровізувати в умовах війни

Читати

В умовах повномасштабної війни робота бізнесу є критично важливою для підтримки економіки України. Упродовж чотирьох місяців багатьом компаніям доводилося призупиняти процеси, переорієнтовувати або навіть повністю згорнути свою діяльність. Натомість ІТ-галузь залишається однією з тих, що не лише продовжує стабільно функціонувати, а й всіляко допомагає українським бізнесам, громадським та волонтерським організаціям адаптуватися до змін і нових викликів.

Однією з таких ІТ-компаній є Creatio — постачальник єдиної платформи для автоматизації процесів та CRM за допомогою no-code-технологій Creatio. У спільному з Creatio проекті розповідаємо детальніше, як продукти Creatio підтримують український бізнес і неприбуткові організації та допомагають їм працювати ефективніше в цей непростий час.

Що собою представляє Creatio?

Creatio — це єдина платформа для автоматизації бізнес-процесів та CRM за допомогою no-code-технологій. Її інструменти дозволяють створювати будь-які інтерфейси без обмежень і без жодного рядка коду, швидко компонувати функціональність із готових модулів і шаблонів, а також автоматизувати усі необхідні підприємствам бізнес-процеси.

Технології Creatio забезпечують максимальний рівень свободи в автоматизації CRM, галузевих та внутрішніх процесів організації, що досягається завдяки відкритій кастомізації, low-code/no-code-технологіям, а також великій кількості готових рішень для швидкого розширення платформи.

На сьогодні Creatio вже став інструментом цифрової трансформації тисяч великих та середніх бізнесів у понад 110 країнах світу світі. Серед компаній, що реалізують бізнес-ідеї та проекти на платформі Creatio — Multiplex, «Укртелеком», «ОТП Банк», Intertop, Ajax Systems, «Датагруп» та багато інших.

У продуктову лінійку Creatio входять:

Деталі

Studio Creatio

Відкрита no-code-платформа для автоматизації процесів та створення власних IT-рішень.

Деталі

Sales Creatio

Комплексна платформа для автоматизації процесів продажів в компаніях будь-якого розміру та моделі бізнесу.

Marketing Creatio

Гнучка платформа для автоматизації маркетингових кампаній та процесів роботи з лідами.

Service Creatio

Омніканальна платформа для автоматизації внутрішнього та зовнішнього сервісу.

Portal Creatio

Дозволяє організувати взаємодію клієнтів, партнерів та співробітників на єдиній low-code/no-code-платформі.

Деталі

Спеціальні пропозиції для бізнесу від партнерів Creatio

До програми підтримки українського бізнесу також долучилися партнери Creatio — компанії Beesender та Sales’Up. Разом вони пропонують ще більше продуктів зі знижкою 50%, що можуть допомогти підприємствам автоматизувати бізнес-процеси та швидше адаптуватися до змін в умовах повномасштабної війни. Усі застосунки, які розробляють партнери, легко вбудовуються у рішення Creatio та органічно розширюють можливості low-code/no-code-платформи.

Beesender

Застосунки для автоматизації неголосових комунікацій за допомогою чатів та чат-ботів.

Sales’Up*

Готові доповнення до Creatio для управління клієнтською базою, планування продажів, фінансового аналізу, роботи із замовленнями та інші.

Digital Data Consulting**

Комплексне рішення для автоматизації процесів управління персоналом.

* — Знижка 50% від компанії-парнтера Sales’Up. Від 1 до 2 років, діє до 31 серпня 2022
** — Знижка 50% від компанії-парнтера digital Data Consulting для перших 50 користувачів. Від 1 до 2 років, діє до 31 грудня 2022. Додаткові 15 годин для впровадження безкоштовно.

Як продукти Creatio допомагають в роботі громадських організацій?

З початком повномасштабної війни команда Creatio реалізувала ряд проектів для волонтерських та громадських організацій, чия діяльність спрямована на підтримку України та українців.

Однією із найважливіших стала ініціатива компанії з автоматизації центра обслуговування для біженців та внутрішньопереміщених осіб для Трускавецької громади. Система дозволяє місцевій владі та волонтерам реєструвати усіх, хто прибуває до Трускавця, а також бачити усі точки розміщення ВПО та гуманітарні потреби кожної з них.

ТЕКСТ
Ліза Пальчинська
Фото
Creatio
Дизайн та верстка
Дарія Корнєєва
Продюсер
Анастасія Михалюк
ПРЕДСТАВНИК Creatio
Віра Маюк
Поїздки в негоду, черги та їжа для котиків
Як волонтери Bolt Food безкоштовно розвезли 6000 обідів
Нова пошта: план запуску авіакомпанії, міжнародна експансія
Та розширення гуманітарної діяльності
Челенджі, інновації та довіра
Як у Wirex R&D розробляють фінтех-сервіси майбутнього
Волонтерські поїздки BlaBlaCar по Україні та за кордоном
Як змінився продукт BlaBlaCar в умовах війни