Львівський ІТ Кластер запускає маркетплейс для технологічних компаній Lviv Tech

Читати на RU

Новий проект Львівського ІТ Кластеру — це B2B-платформа Lviv Tech, яка поєднує у собі функціональність онлайн-каталогу ІТ-компаній та маркетплейсу. Бізнеси з усього світу можуть знайти тут підрядника для виконання технічних задач, а зареєстровані компанії — розповісти про свою експертизу та поділитися успішними кейсами.

Зареєструватися на платформі Lviv Tech можуть виключно компанії, які є учасниками Кластеру.

Можливості Lviv Tech

  • Знайти потрібну компанію на платформі можна одразу за кількома параметрами: сферою діяльності, розміром та видами послуг. Після — в один клік сконтактувати з потенційним партнером.
  • На платформі також є функція шортлістингу — компанія має можливість потрапити у підбірку бізнесів за сферою своєї діяльності, розміром.
  • Паралельно зареєстровані компанії отримують маркетингову підтримку від Кластеру — він бере на себе промоцію їхніх сервісів та послуг на українському та міжнародному ринках.
  • Окрім актуальної інформації про компанії, на платформі також будуть розміщені звіти по ринку ІT Research, які необхідні потенційним замовникам при прийнятті рішення про співпрацю.

Lviv Tech — ініціатива, яка має познайомити міжнародну бізнес-спільноту зі Львовом: його розвиненою індустрією технологій, розробками та інноваціями, висококваліфікованими та талановитими ІТ-спеціалістами, людським капіталом, що швидко зростає. Особливо корисною платформа стане для малих та середніх компаній міста, — зазначив Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.

У грудні 2021 року Львівський ІТ Кластер запустив ще один проект — закриту HR-платформу IT Studlava. На ній розміщені вакансії, можливості стажування та курси від компаній-учасників, а також резюме студентів та випускників освітніх програм Кластеру.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук