Назва найбільшого фестивалю у Східній Європі тепер звучить лаконічніше – просто Atlas. Про причини ребрендингу та новий фірмовий стиль на 2022 рік повідомили організатори заходу. 

Atlas Weekend пережив формат фестивалю вихідного дня. Протягом останніх семи років кількість днів постійно збільшувалась. Якщо подивитись хронологічно, то:

  • у 2015,  тобто у свій перший рік, фестиваль тривав 2 дні;
  • у 2016 – налічував вже 3 дні; 
  • у 2017 – 5 днів;
  • 2018 та 2019 роки – по 6 днів;
  • 2020 – випав через пандемію; 
  • а у 2021 відвідувачі фестивалили цілий тиждень. 

Цього року передбачається, що фестиваль триватиме 5 днів, з 6 до 10 липня, з традиційно безкоштовним першим днем.

Як коментують організатори, у публічному полі Atlas Weekend, в основному, знають як Atlas. Стрічки соціальних мереж та живе спілкування – цьому підтвердження. Тому, на їхню думку, немає сенсу штучно ускладнювати назву фестивалю. Натомість, “тренд до мінімізації та прагнення простоти знайшли своє місце в новій стратегії. Так значно коротше і простіше”, – зазначає пресслужба фестивалю.

Одночасно з презентацією нової назви заходу відбувся і анонс стилістики на 2022 рік. Як повідомляє засновник та генеральний директор фестивалю Дмитро Сидоренко, цього року у візуальному оформленні домінуватиме тематика коміксів. Назва студії чи ім’я дизайнера поки що не представлені.

Стилістика фестивалю Atlas у 2022 році. 
Фото: Atlas 

Нагадуємо, що цього року у другий тиждень липня на ВДНГ гратимуть Twenty One Pilots, Placebo, alt-J, Yungblud, Two Door Cinema Club, Apocalyptica, Alma, Within Temptation, Tom Grennan, Guano Apes. Список виконавців оновлюється. 

Детальніше про економіку фестивалю можна прочитати у нашому великому матеріалі про Brave! Factory.