Virgin Hyperloop звільнила майже половину своїх співробітників, щоб зосередитись на вантажоперевезеннях за допомогою експериментальної версії надшвидких капсул. Як повідомляє Business Insider, компанія «змінює напрямок» через проблеми з глобальним ланцюгом постачання і «всі зміни через Covid».

  • Virgin Hyperloop початково називалась Hyperloop Technologies і була заснована у 2014 році, для реалізації ідеї генерального директора Tesla Ілона Маска про швидкісний пасажирський транспорт. Компанія змінила назву, коли Річард Бренсон увійшов до ради директорів у 2017 році.
  • Загалом на реалізацію ідеї швидкісних капсул Virgin Hyperloop залучила близько $450 млн і є єдиною компанією у світі, яка успішно здійснила пасажирську поїздку за допомогою цієї технології.
  • Проте зараз Virgin Hyperloop звільнила 111 працівників, що складає майже половину її загального штату та оголосила, що тепер зосередиться на доставлянні вантажів, замість пасажирських перевезень.
  • Двоє колишніх співробітників Virgin Hyperloop повідомили Financial Times, що про звільнення оголосили на відеоконференції, а таких масштабів скорочень ніхто не очікував.
  • Цікаво, що портовий оператор DP World, що належить уряду Дубая та одному з акціонерів Virgin Hyperloop, почав працювати над вантажною системою з використанням технологій компанії у 2020 році.