За $10 на місяць GitHub Copilot AI Tool напише 40% коду замість вас

Читати на RU

GitHub повноцінно запустив інструмент Copilot AI, який за допомогою штучного інтелекту пропонує розробникам нові рядки коду у їхньому редакторі. Як повідомляє The Verge, інструмент коштує $10 на місяць або $100 на рік і пише майже 40% коду в проектах, де вже використовується.

Як працює GitHub Copilot AI Tool

Підсвічений код написав GitHub Copilot AI Tool. Джерело: GitHub

У червні 2021 року GitHub представив новий AI-продукт автозаповнення під назвою GitHub Copilot, покликаний допомагати програмістам писати код. Вже в жовтні того ж року близько 30% всього нового коду на платформі GitHub було створено за допомогою Copilot.

Copilot побудований на алгоритмі OpenAI Codex, який навчався на терабайтах загальнодоступного вихідного коду і може перекладати людську мову на мову програмування. Фактично Copilot є інструментом автозаповнення для програмістів.

«GitHub Copilot вивчає код, який пише користувач, пропонуючи йому нові рядки або функції. Він допомагає швидко знаходити альтернативні способи розв’язання проблем, писати тести, вивчати нові API без нудного пошуку в інтернеті. Поки ви друкуєте, сервіс пристосовується до вашого способу написання коду», — пояснювали в компанії під час запуску Copilot.

GitHub Copilot AI Tool використовують понад 1,2 млн розробників і він пише понад 40% коду

Підсвічений код написав GitHub Copilot AI Tool. Джерело: GitHub

За рік тестової роботи GitHub Copilot AI Tool понад 1,2 млн розробників зареєструвалися для використання інструменту. І GitHub зазначають, що у файлах, де увімкнено GitHub Copilot він пише майже 40% коду.

« Так само як і розвиток компіляторів і відкритих кодів, ми віримо, що кодування за допомогою штучного інтелекту докорінно змінить природу розробки програмного забезпечення, надаючи розробникам новий інструмент для простішого та швидшого написання коду, щоб вони могли бути щасливішими у своєму житті», — говорить генеральний директор GitHub Томас Домке.

Підписка на доступ до GitHub Copilot AI Tool коштує $10 на місяць або $100 на рік. Проте інструмент залишиться безкоштовним для студентів і розробників популярних проектів з відкритим кодом.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук