Українська Jooble інвестувала $1 млн в освітній стартап JayJay

Читати на RU

Сайт із пошуку роботи Jooble, що працює в 69 країнах світу, проінвестував $1 млн в стартап у сфері онлайн-освіти JayJay. Проект працює на ринку онлайн-освіти Індонезії та заснований українцем Віталієм Сьомка. Інвестиції в JayJay стали першою угодою новоствореної стартап-студії Jooble Venture Lab.

Деталі угоди

  • Інвестиційна угода відбулася в рамках проекту Jooble Venture Lab –  власної стартап-студії агрегатора вакансій Jooble. Угода відбулася у seed-раунді, коли продукт має свого клієнта та вже приносить дохід. Інвестиції від Jooble допоможуть JayJay масштабувати бізнес та збільшити продажі.
  • Угода передбачає міноритарну участь Jooble в капіталі стартапу. Інвестиції мають стратегічний характер: окрім фінансування, JayJay отримає підтримку від Jooble в маркетингу та технологіях, зокрема в напрямку Data-science. 
  • JayJay — це онлайн-школа цифрових, креативних та технічних професій з допомогою в працевлаштуванні. Cтартап спеціалізується на додатковій освіті для дорослих, як у професійному, так і в розважальному/хобі форматах.
  • Платформа JayJay була запущена на ринку Індонезії в травні 2021 року та має на меті допомогти людям здобути діджитал-професію. Наразі на платформі є 4 курси для користувачів: Digital Marketing, UX Writing, Software QA Engineer та Digital Illustration. Найближчим часом також буде запущено ще два освітні курси – Full Stack Developer та Interior Design. В майбутньому платформа планує залучати експертів для створення онлайн-курсів за такими напрямками як Design, Programming, Data, Marketing, GameDev, Audiovisual, Management, Software тощо.

“Якщо подивитися на назву посад в умовно середній компанії, то ви знайдете велику кількість спеціальностей, яких не навчають в університетах. Це QA Engineers, SMM Manager, Digital Marketing професії та багато інших. Якщо ви хочете працювати у digital-сферах, вам немає де навчатися, при тому що на ринку праці ці посади добре оплачуються. Тому ми віримо, що такі компанії як JayJay дадуть змогу суттєво змінити якість життя через навчання і нову роботу в сучасних сферах. Ми добре розуміємо тренди у працевлаштуванні і знаємо, що до 2030 Індонезія з її темпами розвитку стане країною з найбільшим дефіцитом професії у цій сфері”, – коментує Роман Прокоф’єв, співзасновник Jooble.

  • Jooble активно працює на ринку Індонезії, продуктом якого щомісяця користується понад 1 млн користувачів. Досвід та аудиторія агрегатора вакансій допоможуть JayJay пришвидшити темпи розвитку бізнесу.
  • Наразі продукт має свого клієнта та вже приносить дохід. Завдяки інвестиціям JayJay запустить додаткові курси та розширить географію освітніх послуг. Інвестиції від Jooble допоможуть JayJay масштабувати бізнес та збільшити продажі.

«Сьогоденна система освіти мало відповідає умовам і потребам сучасної економіки. На ринку вже існують десятки діджітал-професій, про які викладачі університетів навіть не здогадуються. Та і навіщо навчатись 5 років, коли креативну або технічну професію можна отримати за 6-12 місяців з допомогою у працевлаштуванні? В найближчі 10-15 років ми побачимо, що “офлайн сервіси” надання освіти кардинально зміняться під тиском великого гепу неефективності, завдяки технологіям і доступності. Онлайн-освіта стане швидким соціальним ліфтом для менш захищених верств населення. «Цифровий світ» продовжує експоненціальне зростання. Все буде відцифровуватися шаленими темпами. Тому ми прогнозуємо, що наступний edtech бум відбудеться саме в Азії. Наш стартап має мету навчити 1 мільйон студентів впродовж перших 3 років», — зазначає Віталій Сьомка, засновник JayJay. 

Нагадаємо, раніше сайт із пошуку роботи Jooble створив власну стартап-студію, орієнтовану на роботу із молодими бізнесами зі сфери пошуку роботи та професійного розвитку – Jooble Venture Lab. Наразі Jooble готова вкладати понад $2 млн в нові проєкти і активно шукає підприємців та стартапи, що створюють продукти в сфері пошуку роботи та професійного розвитку.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук