JKR Investment Group інвестувала кілька мільйонів доларів в українську Study.ua

Читати на RU

5 грудня 2022 року інвестиційна група JKR Investment Group інвестувала кілька мільйонів доларів в українську освітню платформу Study.ua. Про це AIN.UA повідомили у пресслужбі інвестгрупи.

  • Точну суму угоди сторони не розкривають. Інвестиції спрямують на розвиток міжнародного бізнесу компанії та підтримку подальшого масштабування в Україні.
  • Компанію Study.ua заснував Олександр Бреслер ще 1999 року, це одна із найбільших освітніх агенції в Україні, з 26 офісами в Києві та Одесі. Вона займається підготовкою школярів та студентів до вступу до шкіл та вузів, підбором навчального закладу та спеціальності, а також підготовкою до навчання за кордоном.
  • Компанія вже відкрила україномовну школу Neo Study Ukraine на Кіпрі, де зараз перебуває понад 17 000 українських біженців. Надалі Study.ua також планує відкривати представництва в інших країнах, щоб вимушені переселенці з України могли продовжити навчання за українською програмою, і далі вступати до міжнародних вузів.

«Наша мета — допомогти STUDY.UA масштабуватися», — говорить Олександр Гусєв, CEO & Co-founder JKR Investment Group.

  • Завдяки інвестиціям JKR, з початком повномасштабної війни Study.ua реалізували декілька волонтерських проектів, наприклад, безкоштовну онлайн-школу для 25 000 українських дітей, а також дитячі та дорослі онлайн курси англійської мови.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук