GlobalLogic запускає ІТ-курс для викладачів. Старт вже 4 липня

Читати на RU

GlobalLogic, яка входить у трійку найбільших IT-компаній України, запускає курс для викладачів про ІТ-технології та інструменти для викладання. Як повідомили в компанії, курс стартує вже 4 липня й триватиме 1 місяць. Участь безкоштовна, але реєстрація обов’язкова.

В межах курсу «ІТ-інструменти для викладачів» освітяни ознайомляться з темами, які охоплюють тренди ІТ: основні мови програмування, штучний інтелект, кібербезпека, основи проєктного менеджменту, принципи ефективної комунікації тощо. Викладачі опанують найсучасніші інструменти та технології, які допоможуть ефективніше навчати та зацікавлювати студентів на заняттях.

«Цей курс буде корисним для «всіх хто викладає» – це можуть бути як викладачі ЗВО I-IV рівня акредитації, так і тренери профільних курсів. Теми, про які розкажуть експерти компанії, цікаві всім дотичним до освіти – штучний інтелект у навчанні, онлайн-навчання, кібербезпека, ефективна комунікація, тренди в IT-освіті, які ми зараз спостерігаємо», — говорить Євген Сакало, керівник університетської програми GlobalLogic в Україні, кандидат технічних наук, доцент.

Курс проходитиме у форматі онлайн-лекцій з доступом до навчальних матеріалів та посилань на додаткові ресурси, щоб викладачі могли глибше вивчити теми, що їх цікавлять. Також під час лекцій відбуватимуться Q&A-сесії, а наприкінці курсу учасники отримають сертифікат, що підтверджує їхню участь. Курс стартує вже 4 липня й триватиме 1 місяць. Участь безкоштовна, але реєстрація обов’язкова.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук