«Нова пошта» коштує понад $1 млрд — Климов

Читати на RU

Попри війну капіталізація «Нової Пошти» становить понад $1 млрд. Як передає Forbes з посиланням на слова співвласника «Нової Пошти» Вʼячеслава Климова. План компанії — збільшити капіталізацію до $3–5 млрд.

  • На думку співвласника «Нової Пошти» Вʼячеслава Климова, зараз компанія коштує понад $1 млрд. На питання, який мультиплікатор використовується для такої оцінки, підприємець зауважив, що зараз (у часи війни) мультиплікатори — це абстракція.
  • До війни, за словами Клімова, компанії з поштової індустрії консервативно оцінювались з мультиплікатором близько 10.
  • Наприклад, польський InPost в кінці 2020-го вийшов на IPO з оцінкою $9,5 млрд. Компанія має найбільшу мережу поштоматів в Європі. На другому місці — «Нова пошта», розповів Климов.
  • «Зараз ми не думаємо про капіталізацію, але впевнені, що у нас все йде окей. Особливо коли мультиплікатори з’являться для українських компаній, а вони з’являться після нашої перемоги, тоді стане зрозуміло точно. Але ми впевнені в собі», — зазначив Вʼячеслав Климов. 

Чому це цікаво?

Попри повномасштабну війну, «Нова пошта» продовжує відкривати нові відділення, будувати й відновлювати зруйновані термінали та навіть виходити на нові європейські ринки.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук