Український edtech-стартап Mate academy запускається в Бразилії

Читати на RU

Заснований в Україні edtech-стартап Mate academy, що пропонує безкоштовне навчання ІТ-професіям до моменту працевлаштування, оголосив про відкриття представництва в Бразилії. Цей крок – наступний в рамках експансії проекту в Латинській Америці.

  • Як і в Україні, представництво в Бразилії працюватиме за бізнес-моделлю, в основі якої угода про розподіл доходу (Income Share Agreement). Студенти можуть безкоштовно вивчати програмування та отримувати підтримку в пошуку роботи. Натомість, після працевлаштування вони відраховують 12% своєї щомісячної зарплати протягом трьох років.
  • Усі навчальні матеріали в Бразилії будуть доступні португальською мовою.
  • Від самого початку студенти отримують доступ до технологій Frontend та Full-stack. Також платформа пропонує пройти базовий безкоштовний курс, який дозволить кожному познайомитись з основами програмування. 

«Вихід на ринок Латинської Америки – наступний крок у нашій міжнародній експансії за стратегією «country by country». Перед локалізацією платформи, ми проаналізували, що попит на «увійти в ІТ» та глибина ринку дозволяють нам старт в Бразилії. Наразі ми вже зробили тестовий запуск та заходимо в етап активного маркетингу. Також наймаємо там локальну команду, яка безпосередньо навчатиме і координуватиме працевлаштування студентів», – коментує Роман Апостол, CEO та співзасновник Mate academy.

  • Mate academy має офіси в Україні та Польщі, але масштабує свою діяльність по всьому світу. Як повідомили в компанії, станом на 2023 рік майже 3000 студентів з усього світу, включаючи Великобританію, Південну Африку, Азію та Європу, були успішно працевлаштовані. 
  • В листопаді 2021 року Mate Academy залучив $1,9 млн інвестицій. Серед інвесторів – співзасновники Wise (Transferwise), Teleport, Pipedrive, Bolt. Раунд був підтриманий Horizon Capital та наявними інвесторами TA Ventures та Flyer One Ventures, які інвестували в стартап у 2019 році. Ці кошти Mate Academy планували витратити якраз на масштабування в Америці і Польщі.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук