29 вересня у Львові розпочнеться найбільша в Україні англомовна технологічна конференція IT Arena. На три дні Львів стане осердям українського ІТ: від останніх техрозробок та AI-стартапів до нових бізнес-можливостей, продуктових інсайтів і корисного нетворкінгу.
Понад 3000 учасників, десятки спікерів, чотири історичні локації та максимальні заходи безпеки обіцяють незабутню IT Arena, яка цьогоріч віддає шану останній декаді українських технологій.
Нинішня реальність формує майбутнє українського ІТ-бізнесу
Цьогорічні спікери IT Arena зосередяться на викликах, які постали перед українською техгалуззю та пошуку рішень, які допоможуть ІТ-компаніям зростати та стати опорою у відновленні України.
Тому чимало виступів стосуватимуться нових можливостей для українського теху. Зокрема, виходу на ринок Азії. Країни цього регіону розвиваються швидкими темпами. IT Arena розкриє деталі вдалої стратегії, які допоможуть українським компаніям увірватися до країн Азії. Лоран Дюпуш, голова правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group, разом з учасниками панелі зануряться в дослідження теми перешкод та перспектив українського бізнесу під час війни.
Патрік Берт, екс-мер Пало Альто, ділитиметься досвідом перетворення міста в техоазу та шукатиме разом з Андрієм Садовим формулу, яка здатна перетворити місто на технологічний центр світового рівня.
Цей процес важко уявити без ШІ-технологій. Светлана Сікулар, яка стоїть біля витоків досліджень у галузі відповідального ШІ, розповість про значення та вплив ChatGPT і генеративного ШІ для компаній. Своїм поглядом на те, як генеративний ШІ революціонізує бізнес-аналітику поділиться виконавчий директор Центру Берклі Фішера, Готьє Вассер.
Проте не лише AI-технології визначатимуть найближче майбутнє, переконаний Дейв Морган, генеральний директор і засновник Simulmedia:
«Протягом наступних кількох років на рекламну індустрію чекає величезна трансформація. І немає сумнівів, що українські розробники, компанії та підприємці можуть відіграти в ній важливу роль», – каже Дейв Морган.
Він розповідатиме на IT Arena які напрямки реклами чекає бум і презентує власну версію дорожньої карти для розвитку України в цьому напрямі.
IT Arena 2023 віддаватиме шану останній декаді українських технологій: розробкам, які завоювали світ, інноваторам, які надихали, продуктам, які вражали. Як діджиталізація України зробила нашу країну одним з лідерів електронного урядування, розкажуть представники Мінцифри. Приєднається до дискусії Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Україна, як майбутній осередок інноваційних рішень
У другий рік повномасштабного вторгнення тема нових технологій із ідей перетворилась у продукти, рішення та стартапи. Дебра Кейган, Евелін Бучацьки разом з Олексієм Борняковим та Володимиром Гавриловим обговорять одну з найдискусійніших тем: чи зможе Україна використати досвід великого вторгнення та стати теххабом і що для цього потрібно зробити.
Учасники Startup Competition не чекають відповідей на ці питання, а готові доводити своїми продуктами потужність українського теху: 30% цьогорічних учасників змагань зосередили стартапи на ШІ-розробках. Крім того, IT Arena у партнерстві з кластером з розвитку оборонних технологій Brave1 запроваджує спеціальну категорію для стартапів.
Продуктивний нетворкінг та заходи безпеки
Одна з головних цінностей IT Arena – зустрічі та нетворкінг для знайомств, майбутніх партнерств і проєктів. Tech Lounge – це ексклюзивна подія, на якій збираються засновники технологічних компаній та провідні експерти галузі. Під час нетворкінг-події учасники зможуть обмінятися знаннями, зустріти потенційних партнерів та клієнтів та дізнаватися про тренди галузі.
«Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) системно підтримує IT-сектор з 2019 року. І в умовах повномасштабної війни, коли українській IT-індустрії вкрай важливо зберегти свої позиції, ця підтримка зростає. Агентство надає українським технологічним компаніям додатковий ресурс, аби вони продовжували зростати, налагоджували міжнародні партнерства й забезпечували стабільну роботу економіки. IT Arena, яка відбудеться за партнерства з USAID, це знакова подія для IT-галузі, під час якої можна буде дізнатися про найактуальніші тренди, галузеві інсайти та найновіші розробки, а також отримати корисні контакти для подальшого зростання й виходу на нові ринки», – зазначає Наталія Петрова, менеджерка проєктів USAID.
Організатори IT Arena потурбувались, аби максимально убезпечити усіх учасників події.
- Всі місця проведення IT Arena мають безпечні та надійні укриття.
- На всіх майданчиках працюватимуть охоронці. Аварійні служби будуть доступні в усіх локаціях проведення заходу.
- З початку повномасштабного вторгнення ми модернізували систему ППО, яка захищає небо у 8 західних областях України та покращили її ефективність на 40%.
Декада технологій
У 2023 році IT Arena відзначає десятиріччя. Конференція стала одним із символів стійкості українського ІТ. Адже разом з учасниками та спікерами, подія пройшла COVID-19 та перший рік повномасштабного вторгнення. Цього року IT Arena вкотре доведе, що для нашої технологічної сфери немає неможливого: потужні стартапи, гострі дискусії, технологічні інновації, продуктивний нетворкінг та тисячі відвідувачів.
Медіа можуть акредитуватись за цим посиланням. Підтвердження акредитації ви отримаєте за тиждень до події. Якщо у вас виникли запитання, звертайтесь [email protected].
Головні партнери IT Arena: USAID, Ukrsibbank, SoftServe, BMW
Ексклюзивні партнери IT Arena: Linkup Studio, Sigma Software
Gold-партнери IT Arena: N-iX, Avenga, Vector Software, Squad, Eleks, Simply Contact
Медіапартнери IT Arena: The Kyiv Independent, AIN.Capital, NV, LMF