Saldo Apps (Netpeak Group) залучив до $700 000 від hi5 Ventures (оновлено)

Читати на RU

Український стартап з екосистеми групи IT-компаній Netpeak Group — Saldo Apps — підняв Pre-Seed раунд від групи інвесторів на чолі з hi5 Ventures. Сума раунду не розголошується, проте, як повідомляє Forbes з посиланням на представників компанії, Pre-Seed зазвичай до $700 000.

Оновлено 25.09: Forbes вніс зміни у свій текст, оновивши суму залучених коштів, а також інформацію про стартап. AIN.UA також оновив публікацію.

  • Saldo Apps підняв Pre-Seed раунд від групи інвесторів на чолі з hi5 Ventures. Сума раунду не розголошується (Pre-Seed зазвичай до $700 000). Інвестиції зроблені на умовах SAFE (Simple Agreement for Future Equity – традиційні умови Pre-Seed раунду), які не передбачають оцінки стартапу.
  • Це перший зовнішній раунд інвестицій. До цього моменту стартап розвивався на гроші фаундера Радомира Новковича та фаундінг-інвесторів (Артем Бородатюк та Олексій Борщ з Netpeak Group)
  • «Команда Saldo Apps має детальний план, як вирости від $1 млн до $10 млн виручки протягом наступних кількох років, і стратегію зростання до 2027 року», — каже генеральний партнер hi5 Ventures та інвестор pre-seed раунду Леонід Подобєдов. 
  • Saldo Apps було засновано у 2019 році Радомиром Новковичем. Михайло Попчук же заснував інший стартап ORTY і в 2021 ці дві компанії обʼєдналися. У 2022 році Михайло Попчук вийшов з бізнесу в травні 2022.
  • Новкович повідомив Forbes, що позначки у $1 млн виторгу стартап досяг ще минулого року. Цьогорічні показники компанії він не розкриває. 
  • Залучені кошти Saldo Apps витратить на поліпшення продукту та побудову єдиної екосистеми. Зараз Saldo Apps — один продукт, який включає чотири доступні додатки: Invoice Maker, Mileage Tracker, Receipt Scanner та Saldo Finance. Крім того, команда має в розробці додаткові додатки, щоб задовольнити всі потреби у веденні бухгалтерського обліку.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук