Viber запускає підписку преміум в Україні – з розшифровкою голосових повідомлень та режимом невидимки

Месенджер Viber запускає платну підписку Plus в Україні. Вона доступна з 30 листопада та має нові функції, зокрема розшифровку голосових повідомлень у текст та можливість ставити режим невидимки для інших користувачів. Про це AIN.UA розповіла пресслужба компанії. 

  • Наразі підписка доступна користувачам Viber на iOS та Android, які оновилися до версії 21.2. Всі попередні функції месенджера залишаться безкоштовними. 
  • Вартість складає $1,99 на місяць, сплатити підписку можна через Google Play або App Store. Підписка оновлюється автоматично. 
  • Оновлена версія Viber передбачає такі нововведення, як розшифровка голосових повідомлень у текст, обмежена кількість реклами, режим повідомлень з можливістю читати повідомлення не розкриваючи статус іншим, безлімітний доступ до платних стікерів, чат зі службою підтримки, особливі іконки застосунку, значок Viber Plus на юзерпіку.

Наразі преміумпідписка доступна користувачам 40 країн світу, зокрема в Україні, Польщі, Чехії, Швейцарії, Кувейті, Австралії, Ізраїлі, Швеції, Австрії, Індії, Італії та Іспанії. 

Нагадуємо, що 24 липня 2023 року месенджер WhatsApp (належить Meta) запустив новий інструмент односторонньої розсилки — WhatsApp Channels – для користувачів, організацій та бізнесів. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук