Українсько-американський стартап GameTree залучив $1,7 млн seed-фінансування

Українсько-американський ігровий стартап GameTree залучив $1,7 млн seed-фінансування. Про це пише tech.eu.

  • У раунді взяли участь Corazon Capital, Full Stack Ventures, Goodwater Capital, 32-Bit Ventures і Expert Dojo, також компанія отримала грант від Overwolf. GameTree планує спрямувати кошти на створення нового застосунку, що дозволить користувачам шукати позитивні та інклюзивні спільноти, з якими можна грати в онлайн- та багатокористувацькі ігри.
  • Стартап GameTree у 2019 році заснували Дана Сидоренко та Джон Уке. Його основний фокус – створення інклюзивних, нетоксичних і дружніх ігрових спільнот у глобальному масштабі.
  • Зараз у GameTree 600 000 користувачів, більшість із яких — у Великій Британії, США та Канаді. Наразі він підтримує 200 000 ігор на всіх платформах. 

«Ми інвестували завдяки знанням нашої фірми з індустрії знайомств (Tinder, OkCupid тощо). Ми розглядаємо Gametree як бізнес, який працює подібно, але в основі якого лежить пошук партнерів у соціальних мережах. Крім того, ми розглядаємо епідемію самотності як основну причину суспільних проблем і вважаємо, що спільна гра в ігри стає все більш популярним способом формування платонічних стосунків і побудови дружби — те, що Gametree має хороші можливості для вирішення», – прокоментував Віктор Вестерстранд, старший юрист Corazón Capital.

Завдяки фінансуванню команда розробить повноцінну програму для ПК, яка матиме динамічні соціальні стрічки, групи та чати. Це дозволить розширити B2B-партенрство.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук