Міжнародна середня освіта в Україні: Pechersk School International запрошує на день відкритих дверей

Печерська Міжнародна Школа (PSI Kyiv) — приватна міжнародна школа, яка працює з 1995 року. Найменші діти навчаються через гру, учні середньої та старшої школи — за спеціальною персоналізовано програмою. Тут можна здобути як повну загальну середню освіту, еквівалент атестату зразка США, так і вибрати додаткові курси й отримати диплом або сертифікат від Міжнародного бакалаврату.

Фото надано Печерська міжнародна школа

Чим унікальна Печерська міжнародна школа

Печерська міжнародна школа — єдина школа в Україні, яка має право викладати три програми Міжнародного бакалаврату (IB):

 • Primary Years Programme, PYP (програма дитячого садочка та початкової школи);
 • Middle Years Programme, MYP (програма середньої школи);
 • Diploma Programme, DP (дипломна програма для випускників).

Водночас учні PSI отримують доступ до затвердженої МОН програми екстернату української школи, що робить їх освіту комплексною та високоякісною.

Атестат про повну загальну середню освіту є еквівалентом атестата про повну загальну середню освіту США.

Які переваги навчання в PSI Kyiv

PSI Kyiv об’єднує українські та міжнародні курси для всебічної освіти. Аби навчання було збалансованим та різноманітним, школа отримала ліцензію на надання загальноосвітньої програми від МОН.

Фото надано Печерська міжнародна школа
Фото надано Печерська міжнародна школа

Мета PSI — дбати про добробут кожного учня:

 • Континуум освіти. Від дитячого садочку до випускного класу, PSI Kyiv пропонує повний освітній цикл, охоплюючи вік від 3 до 18 років. Це забезпечує стабільність та системність у навчанні.
 • Мовне середовище. Основна мова викладання — англійська, завдяки чому учні поглиблюються у міжнародне середовище. Крім того, Печерська міжнародна школа підтримує культурне різноманіття, акцентуючи увагу на вивченні української, французької та іспанської мов.
 • Кваліфіковані вчителі. 77 % вчителів мають післядипломну освіту, всі вони сертифіковані згідно з вимогами IB. 60 % вчителів є міжнародними викладачами. Загалом серед вчительського складу представлено 11 національностей.
Фото надано Печерська міжнародна школа
Фото надано Печерська міжнародна школа
 • Інфраструктура для навчання в умовах війни. У школі облаштоване комфортне бомбосховище, є генератор. Це гарантує безпеку та безперервність навчального процесу.
Фото надано Печерська міжнародна школа
Фото надано Печерська міжнародна школа
 • Соціалізація. Школа надає комплексну підтримку соціальному, емоційному та психічному здоров’ю дітей. Впродовж навчального року у школі проводять різні соціальні події.
 • Індивідуальна підтримка. Команда з підтримки учнів (Student support team, SST) пропонує учням індивідуальну допомогу з англійської мови та математики. Крім цього, кожен може звернутися до SST з будь-якого іншого приводу — наприклад, щодо самопочуття або просто дружнього спілкування.

Як влаштована міжнародна освіта International Baccalareatte

Головна концепція програми International Baccalareatte полягає у всебічному розвитку дитини.

У дитячому садочку та початковій школі PSI Kyiv діти вивчають базові предмети IB PYP (Primary Years Programme). Учні досліджують навколишній світ через гру та отримують нові знання, взаємодіючи з класними керівниками (Homeroom teacher) та їх асистентами (Teaching partners). Також під час навчання школярі проводять дослідження на обрані теми, як-от хобі чи глобальні проблеми людства, та наприкінці програми початкової школи презентують результати на симпозіумі проєктів.

Фото надано Печерська міжнародна школа
Фото надано Печерська міжнародна школа

Починаючи з 6 класу, учні отримують більше самостійності та взаємодіють з різними викладачами. Кожен клас має вчителя куратора (Advisor) у ролі наставника.

У середній школі діти займаються за програмою IB MYP (Middle Years Programme). Вони вивчають загальні предмети та здобувають фундаментальні базові знання: як теорію, так і її практичне втілення. Учні беруть участь у дискусіях, досліджують гіпотези, проводять навчальні експерименти — це повноцінна проєктна робота. 

Фото надано Печерська міжнародна школа
Фото надано Печерська міжнародна школа

У старшій школі (IB Diploma Programme, DP) учні обирають декілька предметів з поглибленим рівнем вивчення та гнучко формують навчальний план з урахуванням кар’єрних прагнень. Водночас йде ретельна підготовка до вступу до вишів. Також програма включає написання есе для розвитку критичного мислення. 

Теорія пізнання (TOK) сприяє інтеграції знань, а CAS (creativity, activity, service) розвиває творчість, фізичну активність та громадську активність. 

Яке майбутнє чекає на випускників 

Випускники Печерської міжнародної школи здобувають можливість вступати до найпрестижніших університетів світу. Серед них — Гарвардський університет, Кембриджський університет, Швейцарська Вища Технічна школа Цюриха, Мельбурнський університет та Нью-Йоркський університет в Абу-Дабі.

Випускники відзначають вчителів, спільноту та освітню програму як ключові фактори свого успіху. Дізнатися більше про випускників школи можна за цим посиланням.

Фото надано Печерська міжнародна школа

Як потрапити на день відкритих дверей

Цього року дні відкритих дверей пройдуть у двох форматах: онлайн (на платформі Zoom) та офлайн у школі. Батьки отримають можливість ознайомитися з історією школи, познайомитися з лідерами навчального процесу й операційної команди, а також дізнатися більше про освітні можливості для своїх дітей. 

 • Онлайн-сесія — 15 лютого 2024 року о 18:00 за київським часом;
 • Очна сесія — 27 квітня 2024 року о 10:00 за київським часом.

Про Печерську міжнародну школу розповідатимуть директор школи Трей Холланд і керівник навчального процесу Девід Тігхелаар. Під час обох сесій гості події матимуть змогу поставити питання та отримати необхідну інформацію щодо вступу та процесу зарахування учнів.

Щоб відвідати день відкритих дверей, запрошуємо зареєструватися за наступним посиланням.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук