Українським стартапам пропонують вийти на ринок Британії та запітчити свій проєкт інвесторам

У межах платформи UK-Ukraine TechBridge розпочалася реєстрація на акселераційну програму для українських стартаперів, яка дозволить їм вийти на ринок Великої Британії та презентувати свій проєкт британським інвесторам. Про це AIN.UA розповіли у фонді 1991 Ventures, який реалізує програму.

До програми входять: воркшопи, менторська підтримка від експертів індустрії, юридичні консультації, нетворкінг з представниками стартап-екосистеми Великої Британі та можливість запітчити свій проєкт інвесторам під час Demo Day на London Tech Week.

Податися на програму можуть стартапи, які:

  • готові виходити на ринок або вже проходять тестування користувачами;
  • мають мінімальний місячний постійний дохід у розмірі £3000;
  • залучили фінансування на суму від £50 000;
  • мають трекшн, що включає основні етапи розроблення продукту, залучення клієнтів, партнерства, фінансові показники тощо.

Подати заявку на участь в акселераторі можна до 14 березня. А почитати більше про умови програми та подання можна тут.

Організатори пишуть, що саме Велика Британія – ідеальний партнер для українських стартапів, які шукають можливості для масштабування. Із понад 1,7 мільйонами співробітників та щорічним внеском у понад £150 млрд до економіки, технологічний сектор британців є витоком інновацій та зростання. Ця країна має найбільшу кількість технологічних єдинорогів у Європі та стрімко розвивається у технологічних центрах, таких як Кембридж, Манчестер і Единбург. 

Нагадаємо, раніше Міністерство цифрової трансформації України повідомило про запуск платформи UK-Ukraine TechBridge, що об’єднує потенціал української ІТ-індустрії та досвід британського технологічного сектору. А також розповіли AIN.UA основні напрями взаємодії.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук