Колекційна RPG RAID: SHADOW LEGENDS відзначає п’яту річницю масштабною подією – «Свято Творіння»

На гравців чекають чотири тижні захопливих ігрових активностей, які відбуватимуться до 4 квітня 2024 року

ТЕЛЬ-АВІВ, Ізраїль, 7 березня 2024 року. Plarium, компанія-розробник F2P-ігор для мобільних та ПК з аудиторією понад 480 мільйонів користувачів у всьому світі, оголосила про святкування п’ятої річниці колекційної RPG RAID: Shadow Legends. З нагоди ювілею в грі розпочинається подія «Свято творіння», що триватиме впродовж місяця. Від сьогодні й до 4 квітня гравці можуть брати участь у різноманітних тематичних заходах та унікальних святкових розвагах.

Зображення надано Plarium

З моменту запуску у 2019 році сукупний дохід RAID: Shadow Legends перевищив 2 мільярди доларів США, а кількість завантажень гри на всіх платформах становить уже понад 100 мільйонів. На честь ювілею гравці отримають особливий подарунок після урочистого відкриття «Свята творіння».

«Ми вдячні мільйонам людей, що розділяють свій дорогоцінний час із RAID і беруть активну участь у житті ігрової спільноти, – сказав Шрага Мор, CEO в Plarium. – Це «Свято творіння» влаштоване з думкою про вас. Ми щиро сподіваємося, що вам сподобається все, що заплановано на наступні чотири тижні».

Вестиме «Свято творіння» новий легендарний герой Арманз Величавий – загадковий ясновидець і харизматичний трубадур, чий хист до чарівної гри на лютні може зрівнятися лише з умінням віртуозно орудувати мечем. Гравці матимуть змогу додати мандрівного барда до колекції, узявши участь в особливій події злиття. На честь річниці Бастіон у грі перетвориться на місце святкової феєрії з яскравими декораціями й новою тематичною музикою.

За щорічною традицією гравці зможуть переглянути персональну хроніку RAID, що буде доступна із 7 до 28 березня. У відео Арманз нагадає, яким був особистий шлях кожного, а також покаже добірку найяскравіших моментів і найбільших досягнень у грі за останні 18 місяців.

Крім внутрішньоігрових подій, на гравців чекає безліч цікавих заходів для спільноти, зокрема святкова вікторина й конкурс фан-арту, а також відео, що розповідає історію створення Телерії, і приголомшливий ролик, у якому герої RAID: Shadow Legends бенкетують на «Святі творіння».

Відео надано Plarium

Гра RAID: Shadow Legends доступна для завантаження на мобільних пристроях iOS та Android, а також на ПК через Microsoft Store, Epic Store, Steam і платформу Plarium Play.

Про Plarium

Мобільні та комп’ютерні ігри Plarium об’єднують більш ніж 480 мільйонів людей у всьому світі. Портфоліо компанії налічує 18 ігор – від хардкорних колекційних RPG до казуальних головоломок. Серед найбільш відомих: RAID: Shadow Legends, Mech Arena, Vikings: War of Clans та Merge Gardens. Facebook двічі визнавав Plarium кращим розробником хардкорних ігор, а наші проєкти регулярно отримують фічеринг від App Store та Google Play. Наші ігри доступні на iOS, Android і ПК, а також Plarium Play – оптимізованій платформі для ПК та Mac. Plarium є частиною Pixel United, глобального видавця мобільних ігор від компанії Aristocrat Leisure Limited (код ASX: ALL). Для додаткової інформації перейдіть на www.plarium.com

Щоб дізнатися більше про Plarium, підписуйтеся на @PlariumGames на YouTube, @Plarium в Instagram і Plarium у LinkedIn.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук