Українські стартапи можуть отримати €1 млн від естонських інвесторів – які умови

В Естонії відбудеться конференція у галузі технологій та підприємництва Latitude59, українських стартаперів запрошують взяти участь. Переможці можуть отримати від €1 млн, йдеться у пресрелізі.

Зазначається, що Latitude59 – найбільший в країнах Балтії та Північної Європи конкурс з пітчингу для стартапів. Інвестиційний фонд робитимуть мережа бізнес-янголів Естонії EstBAN та фонд Specialist VC. І він може бути більшим, ніж анонсований, пишуть організатори. Наприклад, у 2023 році він склав €1,25 млн.

Які стартапи мають більше шансів сподобатись інвесторам

Цього року інвестори конкурсу з пітчингу шукають оригінальні та конкурентоспроможні ідеї, а також команди, які можуть показати результати. Партнер інвестиційного фонду Specialist VC Рііво Антон сказав, що вибір не обмежуватимуть певною галуззю. Але для перемоги важлива технологічна складова і масштабована бізнес-модель.

Інвестор EstBAN Мартин Горошко зазначив, що перевагу матимуть оригінальні стартапи – продукт яких важко скопіювати.  А одна з інвесторок EstBAN Хайді Какко так описала очікування:

Ми шукаємо тих, хто працює на ринку, що росте, і чиї конкурентні переваги проявляються більш явно – або завдяки унікальним ринковим можливостям, технологіям, або здатності команди краще розуміти клієнта.

Які умови

Заявки на участь у Latitude59 приймають до 1 квітня, подати їх можна тут. До початку травня відберуть 40 найсильніших стартапів, які візьмуть участь у попередньому фіналі. Але у сам фінал вийдуть п’ять команд, він відбудеться 24 травня на головній сцені в естонському Таллінні. Для українців зробили знижку на квитки – 80% від повної вартості.

Очікується, що участь у конференції візьмуть близько 3000 учасників, зокрема 800 представників стартапів і 500 інвесторів з усього світу.  

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук