Оновлено 7 січня. У Revolut повідомили AIN, що реєстрація все ще не доступна для всіх українців, бета-тестування продовжується. Водночас 6 січня дочасний доступ був відкритий для ще однієї групи людей.
Наразі у компанії не можуть озвучувати, яка кількість українців отримала доступ до бета-тестування, а також – за яким принципом обирали юзерів: "мета бета-тестування — доопрацювати продукт, оптимізувати його, внести необхідні виправлення та підготувати до офіційного запуску".
Оновлено 6 січня. У Revolut тепер можуть зареєструватися всі українці (виправлено вище). Редакція AIN перевірила та змогла створити акаунт у застосунку.
Скриншоти AIN
Для реєстрації необхідно надати на верифікацію свої документи через застосунок «Дія», створити пароль до акаунту, заповнити особисті дані, після чого у вас з'явиться можливість відкрити рахунок. Серед валют, у яких можна відкрити рахунки, — долари США, євро, польський злотий, фунти стерлінгів і чимало інших національних валют.
В Revolut повідомляють, що через наплив користувачів перевірка особи може тривати довше, ніж зазвичай.
Раніше одна з найдорожчих фінансово-технологічних компаній Великої Британії Revolut запустила бета-тест свого застосунку в Україні. Програма була доступна для обмеженої кількості користувачів, повідомляє Forbes.
Офіційного анонсу від Revolut щодо запуску застосунку в Україні ще не було. До бета-тесту залучили невелику групу користувачів, які отримали запрошення від компанії.
Що доступно українцям у бета-версії:
- можливість оперувати понад 30 валютами;
- міжнародні перекази без комісій;
- безплатна віртуальна картка, яка працює у понад 150 країнах світу.
Рахунок можна відкрити безплатно за тарифом Standard. Поповнення доступне тільки з доларових і євро-карток через обмеження НБУ. Гривневі картки поки що не підтримуються. Верифікація у Revolut проходить через «Дію».
Деталей про повноцінний запуск на офіційному сайті компанії поки немає, але для тестових користувачів уже доступна підтримка українською мовою. Відомо, що понад 700 тисяч українців користуються послугами Revolut у Великій Британії та країнах ЄС.
Компанію заснували у 2015 році українець Влад Яценко та росіянин Микола Сторонський. У жовтні 2022 року Сторонський, який має ще й британський паспорт, відмовився від російського громадянства.
Штаб-квартира компанії розташована в Лондоні. Revolut також має банківську ліцензію в Литві. Компанія пропонує як особисті, так і рахунки для бізнесу. Станом на сьогодні, Revolut використовують понад 50 мільйонів користувачів із різних країн світу.
Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Revolut забезпечив перекази понад мільярда євро в Україну. Основна частина коштів надходила з Німеччини, Великої Британії, Польщі, Ірландії та Нідерландів.
Читайте також: Revolut продали акцій на майже $1 млрд