Повний цикл розробки онлайн-банкінгу та адаптивність до змін

Чим унікальні рішення

PayForce

для українського ринку

Чим унікальні рішення

PayForce для українського ринку

Від 2015 року українська компанія PayForce займається розробкою фінтех-рішень повного циклу. Вона була заснована вихідцями із банківського сектора, котрі чудово розуміли болі та потреби своїх потенційних клієнтів. Це дозволило команді швидко перетворити бізнес на надійного партнера для таких великих гравців фінансового сектора та ритейлу як
KredoBank, «Банк інвестицій та заощаджень», «Індустріалбанк», «Комерційний індустріальний банк» та АMIC Energy.

A photo of Tetiana Nikolenko.

AIN.UA поговорив із Тетяною НіколенкоТетяною Ніколенко, співзасновницею та заступницею СЕО PayForce, й у спільному проєкті розповідаємо детальніше, які послуги надає компанія та чим її експертиза і набір рішень унікальні для українського ринку.

Ключовий продукт PayForce — багатомодульна система онлайн-банкінгу

Платформа онлайн-банкінгу для фізичних осіб, ФОПів та юридичних осіб — це основне рішення, яке інтегрували у себе понад 10 банків для дистанційного обслуговування своїх клієнтів. Вона — багатомодульна, що дозволяє клієнтам обирати той рівень функціональності, який відповідає їхнім бізнес-потребам. Це означає, що на старті бізнес може обрати для себе базовий набір фічей, таких як реєстрація продуктів, користувачів, відкриття депозитів, кредитів, управління картками, платежі та перекази а у процесі розвитку системи— інтегрувати нові, адаптуючи до своїх бізнес-процесів.

A picture of three phones showing examples online banking system.

PayForce розробляє велику кількість додаткових модулів і на сьогодні має понад 50 успішних впроваджень.
Ось лише деякі з них:

«У наше рішення входить також адміністративний модуль — це універсальна відокремлена система управління всіма функціями онлайн-банкінгу. У ній можна налаштовувати продукти — вимикати чи вмикати модулі, дивитися сесії клієнтів, управляти комісіями, лімітами тощо. Вона дозволяє гнучко керувати банерами, діплінками, відправляти рекламні пуш повідомлення та швидко реагувати на будь-які зміни у чинному законодавстві використовуючи широкий набір конфігурацій»

Тетяна Ніколенко, співзасновниця та заступниця СЕО PayForce

A photo of Tetiana Nikolenko.

Тетяна Ніколенко, співзасновниця та заступниця СЕО PayForce

Продукти PayForce — не лише для банківського сектора

Завдяки тому, що рішення PayForce — адаптивні, ними користуються і бізнеси з фінансового сектора, та ритейл. KredoBank, «Банк інвестицій та заощаджень», «Агропросперіс Банк», «Індустріалбанк», «Комерційний індустріальний банк» та АMIC Energy серед них.

Окрім цього, продукти компанії будуть корисними й для інших бізнесів, в основі яких фінтех-складова: фінансових компаній та кредитних установ, а також страхових компаній.

Two phones showing different PayForce's products and its usage.Two phones showing different PayForce's products and its usage.

Повний цикл розробки та адаптивність рішень до змін.
У чому переваги PayForce?

Одна із переваг компанії PayForce у тому, що вона надає послуги повного циклу розробки фінтех-продуктів, що також охоплює написання технічного завдання для клієнта та створення індивідуального дизайну.

«Ми можемо створювати дизайн під кожен банк, у нас для цього є in-house-команда, або використовувати готові лінійки мобільних додатків з базовим інтерфейсом за бажанням клієнта. Також ми самостійно готуємо технічне завдання з урахуванням особливостей бізнес-процесів кожного клієнта — маємо для цього необхідну експертизу. Окрім цього, наша система має відкриті API, що дає нам можливість легко імплементовувати будь-який дизайн, який для нашого клієнта розробила інша дизайнерська компанія»

Тетяна Ніколенко, співзасновниця та заступниця СЕО PayForce

Паралельно із розробкою системи онлайн-банкінгу, PayForce також займається токенізацією карток та інтеграцією цих функцій в мобільний банкінг. Завдяки цьому клієнти банків можуть здійснювати оплату через Аpple Pay, Google Pay, Garmin Pay, SwatchPAY.

Одна із переваг компанії PayForce у тому, що вона надає послуги повного циклу розробки фінтех-продуктів, що також охоплює написання технічного завдання для клієнта та створення індивідуального дизайну.

A photo of Tetiana Nikolenko with a laptop.

Тетяна Ніколенко, співзасновниця та заступниця СЕО PayForce

Паралельно із розробкою системи онлайн-банкінгу, PayForce також займається токенізацією карток та інтеграцією цих функцій в мобільний банкінг. Завдяки цьому клієнти банків можуть здійснювати оплату через Аpple Pay, Google Pay, Garmin Pay, SwatchPAY.

Three phones showing an example of the mobile banking.

«Це дуже зручно, оскільки цей функціонал ми інтегруємо одночасно із розробкою системи онлайн-банкінгу. Для банку ми виступаємо єдиним вендором, тому цей процес проходить швидко, безшовно і знімає потребу клієнтів шукати когось іншого для розробки цього модуля.
Банки ж відразу мають можливість відправити картки із мобільного додатку у гаманці Apple Pay, Google Pay та інші»

Three phones showing the benefits of the PayForce interface.

Окрім відкритості АРІ та багатомодульності, ключовий продукт для обслуговування клієнтів PayForce сам по собі має ряд інших переваг та особливостей. Зокрема, єдиний інтерфейс для обслуговування фізичних осіб та ФОПів у одному додатку, з відображенням всіх продуктів на одному екрані та можливістю здійснювати перекази з рахунку ФОП на рахунок фізичної особи, не перемикаючись між екранами.

Водночас тепер, коли більшість компаній активно виходять на міжнародні ринки, а все більше глобальних бізнесів цікавляться українським ринком, PayForce має усі необхідні ліцензії та сертифікати, а також досвід інтеграції з більшістю процесингових центрів як України так і Європи аби інтегрувати свої модулі у системи європейських банків. При цьому, однією із найважливіших переваг роботи з PayForce є «золота ліцензія».

«Компанія передає невиключні права інтелектуальної власності на програмний продукт замовнику, що дає клієнту абсолютну гнучкість та впевненість у майбутньому, адже разом з правами ми передаємо вихідний код на продукт»

Дмитро Гавриков, засновник та CEO PayForce.

A photo of Dmytro Gavrikov.

Дмитро Гавриков, засновник та CEO PayForce.

ТЕКСТ
Ліза Пальчинська
ЛІТЕРАТУРНА РЕДАКТОРКА
Оля Закревська
Фото
Тетяна Бондарюк
Дизайн та верстка
Artycoders
Продюсер
Надя Миколаєнко
Менеджер
Яна Проценко
представник PAYFORCE
Дмитро Скотаренко
ФІНТЕХ-РІШЕННЯ ДЛЯ БАНКІВ ТА РИТЕЙЛУ
Як Дмитро Гавриков розвиває PayForce та допомагає бізнесам диджиталізуватися
ЯК «ТЕРМІНАЛ» ВІД ПРИВАТБАНКУ ПОЛЕГШУЄ ЖИТТЯ
додаток забустив магазину продажі на 17 %
ЯК ПРАЦЮЄ ПОШУККОХАННЯ З ТОЧКИ ЗОРУ ТЕХНОЛОГІЙ
завдання, які вирішує компанія Quarks, що робить застосунок для знайомств
СВІТЛІ ГОЛОВИ ЛUDCТВА
Історія створення Ukrainian Digital Community
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "Article", "name": "Повний цикл розробки онлайн-банкінгу та адаптивність до змін. Унікальні рішення PayForce — AIN.UA", "headline": "Повний цикл розробки онлайн-банкінгу та адаптивність до змін.", "description": "AIN.UA описує рішення для мобільного банкінку від компанії PayForce. Основне рішення розробника, яке інтегрували у себе понад 10 банків для дистанційного обслуговування своїх клієнтів — багатомодульна система онлайн-банкінгу.", "image": [ "https://uploads-ssl.webflow.com/6523c6d3ad92de0e61099bb2/6523d6834f2795533e3aceaf_3U6A1074.png", "https://uploads-ssl.webflow.com/6523c6d3ad92de0e61099bb2/6523d683796a74ab51dca52a_3U6A1031.png" "https://uploads-ssl.webflow.com/6523c6d3ad92de0e61099bb2/6523d6831b687388fa883497_3U6A0929%202.png" "https://uploads-ssl.webflow.com/6523c6d3ad92de0e61099bb2/652854e6c9f9a934ada29f2c_3U6A1052%201.png" ], "datePublished": "2023-10-13", "author": [ { "@type": "Person", "name": "Ліза Пальчинська", "url": "https://www.facebook.com/lisa.palchynska", "jobTitle": "Copywriter" },{ "@type": "Person", "name": "Тетяна Бондарюк", "url": "https://www.instagram.com/tbondaryuk", "jobTitle": "Illustrations" },{ "@type": "Person", "name": "Artycoders", "url": "https://instagram.com/artycoders", "jobTitle": "Design" },{ "@type": "Person", "name": "Надя Миколаєнко", "url": "https://www.facebook.com/nadia.mykolaienko", "jobTitle": "Producer" },{ "@type": "Person", "name": "Яна Проценко", "url": "https://www.facebook.com/yana.protsenko.3", "jobTitle": "Manager" },{ "@type": "Publisher", "name": "AIN.UA", "url": "https://ain.ua/" }]