Українська мова буде в Live Text та Voice Over від Apple

Читати на RU

На офіційному сайті Apple з’явилася згадка про підтримку української мови для функцій Live Text та Voice Over. Це помітили у виданні ITC після презентації оновлень OC на конференції WWDC.

  • Live Text – це функція в iOS, яка дозволяє виділяти, копіювати і взаємодіяти з текстом на фотографіях. До того ж, Live Text тепер працює з відео.
  • VoiceOver — вбудована програма читання екрану, яка озвучує інформацію, вимовляючи текст, що міститься в документах та вікнах. Вона допомагає людям з порушеннями зору отримувати інформацію в аудіо.
  • На конференції WWDC Apple оголосили ще про цілу низку оновлень. Найголовніше для iOS 16 — можливість налаштовувати вигляд заблокованого екрану та використовувати для цього віджети. Наприклад, можна використати свій шрифт для годинника, створити кастомні шпалери, додати віджети погоди.

Нещодавно в Google повідомили, що українську мову також додадуть до переліку мов, які працюють з автоматичними субтитрами на YouTube. Ця платформа може автоматично генерувати субтитри до відео, використовуючи технологію розпізнавання мовлення. Sony також повідомили, що додасть українську мову інтерфейсу на консолях PlayStation 5.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук