Українська логістична компанія Meest запустила доставку товарів з українських інтернет-магазинів до Польщі. Таким чином українці, які перебувають за кордоном, можуть користуватися звичними для них сервісами та підтримувати економіку країни. Першим партнером Meest стала Rozetka.
Що пропонується споживачам
- Серед доступної продукції для доставки — товари для дому, одяг, взуття, засоби гігієни, товари для дітей, спорту, туризму та інші речі широкого попиту.
- Відправлення здійснюється за стандартними тарифами оператора, а вартість посилки не має перевищувати 150 євро через митні обмеження Єврозони.
- Оплатити товар можна банківською карткою та оформити доставку до найближчого пункту видачі чи поштомату. Уточнення способу доставки проводиться при надходженні посилки до Польщі.
Як це працюватиме для продавців
- На першому етапі Meest запропонував послугу корпоративним клієнтам. Наступний етап — адаптація рішень для малого та середнього бізнесу із подальшим розширенням географії країн доставки.
- Компанія супроводжуватиме корпоративних партнерів при реєстрації у міжнародних торговельних системах згідно з вимогами локального законодавства, узгодженні переліку допустимих груп товарів для торгівлі, адаптації точок взаємодії з клієнтом, локальної, відповідно до специфіки країни, доставки, налаштуваннях способів доставки у кошику онлайн-магазину, організації клієнтських повернень тощо.
- Meest володіє власними складськими приміщеннями у США, Китаї, Угорщині, Україні, Польщі та Великобританії. І здійснює для партнерів прийом, сортування, маркування, консолідацію й відправку посилок.
Чому це важливо
Через війну багато українців виїхали до Польщі. Нова послуга дозволить їм здійснювати покупки на звичних майданчиках і в українському інтерфейсі. У свою чергу для продавців це можливість значно розширити географію реалізації своїх товарів, повернувши не тільки частку споживачів, що виїхали, але й залучити нових клієнтів, які постійно проживають у Польщі.
Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада ухвалила законопроект №4353 «Про поштовий зв’язок», який унормовує роботу поштоматів та кур’єрські послуги. Закон також впорядковує міжнародну доставку і покладає моніторинг якості надання універсальних послуг поштового зв’язку на нацрегулятора.