Рубрика «Стартап дня» на AIN.UA — це трибуна для засновників проектів, де можна познайомити потенційних клієнтів та інвесторів зі своїм продуктом. Редакція зберігає пряму мову спікера. Розповісти про свій стартапі можна, заповнивши анкету за посиланням.
Do it! — це додаток, який в ігровій формі привчає дітей виконувати різні завдання, наприклад розкладати іграшки на місця, чистити зуби чи заправляти ліжко. За виконання завдань дитина отримує токени, які згодом може обмінювати на подарунки.
Засновники та команда стартапу
Засновник стартапу — Мостовой Ігор. Зараз в команді: UX/UI-дизайнер, Frontend-розробник, Backend-розробник. Q/A-спеціаліст. Наразі необхідний Midle Frontend-розробник
Про що стартап
Ми створюємо додаток для дітей, який виробляє корисні звички. Наприклад: розкласти іграшки на місця, почистити зуби, заправити ліжко та інші. За виконання цих щоденних рутинних завдань, після підтвердження правильності виконання завдання батьками, дитина отримує токени. Ці токени можна міняти на справжні іграшки у вбудованому магазині та отримати їх поштою через кілька днів.
Яка модель монетизації
Одне завдання доступне безкоштовно. Далі, батьки купують тип завдання, які виконуватиме дитина. Усього їх 15-20 типів. Чим більше куплених завдань, тим цікавіше і швидше йде заробляння монет на іграшки. Також є модель монетизації B2B, поки що не розкриваємо деталі.
Скільки часу пішло на MVP? Яких помилок припустилися?
Зараз MVP готовий на 85%. Розробка зайняла 4 місяці. Помилки були у тому, що надто складне вирішили робити MVP. Зараз реалізуємо простішу, але функціональну версію.
Як виникла ідея створити стартап?
Засновник проекту протягом цілого року мав змогу близько комунікувати з близько 80 сім’ями, у яких є діти віком від 3 до 7 років.
І побачив на тенденцію, що діти дуже не самостійні. І батьки готові платити будь-які гроші заради того, щоб побачити хоч якісь ініціативи та старання від дітей і хоч якось мотивувати їх.
Так прийшла ідея створити платформу, яка буде вигадувати завдання для дітей, мотивувати виконувати їх і зробити так, щоб дитина сама хотіла це робити їх, а не тільки маніпулювати батьками та торгуватися з ними.
Хто ваші конкуренти, які в них досягнення?
Перша та головна інновація в тому, що це не просто таск-менеджер як є у конкурентів, це гра за принципом play2learn. Інші додатки, а саме KidHab і Kidslike, мають не нативний функціонал для дитини, а також у них відсутня мобільна версія.
Що робить використання програми не зручним та урізаним. З цієї причини розробники зупинили підтримку цих додатків близько 1,5 років тому. Інших конкурентів та альтернатив поки що ми не виявили.
Як ви оцінюєте ринок для вашого продукту?
Ринок – це діти від 4 до 8 років. Почнемо з України та Польщі. Потенційними користувачами програми можуть стати близько 4 млн дітей із цих країн. Зараз для запуску гарний час, тому що діти завжди хочуть нові та трендові іграшки. Але зараз не всі батьки готові витрачати на це гроші. Нехай тоді дитина сама заробляє собі іграшки, виконуючи корисні справи.
Скільки грошей/часу інвестовано?
4 місяці. Гроші засновника. Шукаємо інвестиції для рекламної компанії та формування ком’юніті перед стартом, а також для швидшого тесту наявних гіпотез і модернізації продукту до більш розвинутих версій.
Чого вдалося досягти?
Проект не запушено.
Але е чіткий план і ведеться підготовча робота для кожного з етапу проекту після запуску. Підготовчі метрики які є зараз: пул блогерів з України які готові до співпраці на спеціальних умовах. Кількість 75. Обсяг аудиторії близько 400 000 людей. Пул тестерів серед батьків і дітей. 30 сімей які готові надавати фідбек і допомагати в розробці продукту.