CEO Web Summit звільняється після скандальних твітів про Ізраїль та Палестину

Читати на RU

Відома хайтек-конференція Web Summit цього року опинилася в центрі скандалу через слова свого засновника Педді Косгрейва про війну в Ізраїлі. Через цей резонанс та шкоду бренду Косгрейв звільняється із посади CEO конференції, як повідомляє Bloomberg.

  • Web Summit має пройти у Лісабоні 13-16 листопада 2023 року. Це — центральна подія для інвесторів та стартапів, очікується, що кількість учасників цього року може сягати 70 000 людей. Але вона опинилась у центрі репутаційного скандалу через висловлювання її засновника.
  • Після атаки на ізраїльську територію, вбивства цивільних та взяття заручників, Косгрейв опублікував у Twitter (тепер X) пост, який натякає на підтримку Палестини у цій війні. Там наводяться цифри загиблих з обох боків за останні роки (але без урахування останньої атаки ХАМАС), без засудження атаки або ж слів на підтримку постраждалим ізраїльським цивільним.
  • Цей та інші твіти Косгрейва збурили значну частину хайтек-спільноти. Деякі спікери скасували свої виступи, а великі венчурні фонди — свою участь. Гаррі Тан з Y Combinator, партнер Sequoia Capital Раві Гупта оголосили, що не приїдуть. Від участі відмовились Alphabet, Meta, Amazon та Intel.
  • Косгрейв, зважаючи на масове збурення своїми висловлюваннями, публічно вибачився, але цього виявилося недостатньо, щоб виправити негативний ефект від його попередніх оцінок.
  • Через таку ситуацію Косгрейв звільняється із посади CEO конференції.

«На жаль, мої особисті коментарі відволікли увагу від івенту, нашої команди, наших спонсорів, наших стартапів та учасників. Я щиро перепрошую за будь-які неприємні відчуття, які міг цим викликати», — цитує видання слова колишнього CEO Web Summit.

  • Web Summit планує призначити нового CEO якомога скоріше, а сама конференція відбудеться за запланованим графіком.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук