Український стартап Competera залучив $3 млн інвестицій для виходу на ринок США

Український стартап Competera, який розробляє інтелектуальну платформу оптимізації цін для ритейлерів, отримав інвестиції у розмірі $3 млн, повідомляє AIN.Capital. Ці кошти допоможуть компанії вийти на ринок США та розширити спектр послуг.

  • Інвесторами раунду стали STRATMINDS, Flyer One Ventures, Verras Capital, SMRK Fund та Transform Partners Fund.
  • Competera, заснований Олександром Галкіним та Олександром Сазоновим, запустив свою платформу ціноутворення у 2018 році. Вона надає ритейлерам прямий доступ до ринкових даних у реальному часі, автоматизацію на основі правил та універсальні рекомендаційні двигуни.
  • Алгоритми платформи використовують техніки глибокого навчання, щоб генерувати оптимальні ціни, враховуючи понад 20 факторів, таких як інфляція, сезонність, еластичність цін, поведінка конкурентів та вплив акцій.

«Працюючи експертом з ціноутворення в ритейлі в одній з Big Four, я помітив, що ритейлери стикаються з неефективністю, коли шукають послуги ціноутворення для максимізації маржі та доходів. Я знав, що має бути розумніший і швидший підхід до оптимізації ціноутворення, який використовує дані та штучний інтелект», – сказав Олександр Сазонов, співзасновник та генеральний директор Competera.

  • Нещодавно команда Competera представила свій новий продукт, Competera X, версію інструменту ціноутворення для самообслуговування для індивідуальних продавців на Amazon, Etsy та Shopify. Компанія має понад 50 клієнтів у 18 країнах, включаючи США, Велику Британію, Німеччину, Францію та Італію. За даними Competera, її платформа оптимізувала $60 млрд доходу для ритейлерів у 20 галузях.

У раунді інвестування взяли участь STRATMINDS, венчурна компанія зі штучного інтелекту з Сан-Франциско, український фонд ранніх стадій Flyer One Ventures, Verras Capital, венчурна компанія з Дувра, український фонд SMRK Fund. Також брала участь група ангельських інвесторів.

Competera планує використовувати ці кошти для покращення своїх можливостей штучного інтелекту, розширення спектра послуг та масштабування операцій, зосереджуючись на ринку США. Крім того, в жовтні 2021 року Competera оголосив про раунд фінансування на $1,5 млн.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук