Jager Music Awards 2024 повертається з новою номінацією: розшукуються авторські версії українських пісень та молодих музикантів

Jager Music Awards — перша премія української незалежної музики, яка підтримує розвиток альтернативної сцени з 2018 року. У різні роки за підтримки бренду Jägermeister переможцями премії ставали DakhaBrakha, ONUKA, ВГНВЖ, Katya Chilly, Cape Cod, YUKO, «Паліндром» та інші відомі представники української альтернативи. 

Зображення надано Jager Music Awards

Jager Music Awards повертається після паузи у 2022 році, коли замість відбору конкурсантів та церемонії нагородження організатори приєднались до ініціативи #SupportUkrainianCreators й підтримали українських майстрів і креативників мінігрантами. Цього року премія відбувається в оригінальному форматі великого музичного конкурсу зі спеціальною номінацією «Майстерність року» і слоганом «Майструймо гучну культуру». Ціль заходу – заохотити створювати нову українську музику і досліджувати нашу музичну культуру, від народних мотивів, фанку 70-х до хітів 2000.

Фото надано Jager Music Awards

У новій номінації «Майстерність року» на Jager Music Awards 2024 обиратимуть найкращу авторську версію відомої української пісні. В такий спосіб організатори відповідають на попит аудиторії на різний україномовний контент. Водночас це можливість звернути увагу музикантів на власну культуру, створити діалог між сучасними іменами й надбанням десятиліть, продуктом якого стане оновлене, актуальне звучання меседжів минулого. 

«Українська музична культура останніх пʼятдесяти років не є достатньо дослідженою, хоча вона прекрасна і визнана світом. В нас є пласт україномовної музики, який можна і треба популяризувати. Це можуть бути народні пісні, це може бути фанк 70-х, панк 80-х. Номінацією ми хочемо спровокувати дослідження і звернення до різних джерел надавши відповідні умови сучасним українським музикантам.  Знайдіть пісню, яка відгукнеться і виконайте її в сучасному баченні, аби вона лунала на радіостанціях, аби ті меседжі й слова, які закладали автори та народ, які боролися за свою незалежність, за свою країну, лунали в оновленому, зрозумілому, актуальному звучанні.», каже проєктний менеджер Jager Music Awards, Євгенія Стрижевська.

Окрім додаткової номінації, цього року професійне журі визначить переможців у 8 категоріях: «Артист року», «Трек року», «Відео року», «Колаба року», «Явище року», «Лейбл року», «Майданчик року» та «Журналіст року». Майструвати нову культуру закликають й нові імена – центральною подією Jager Music Awards 2024 традиційно стане відзначення молодих українських музикантів у номінації Young Blood. 

Фото надано Jager Music Awards
Фото надано Jager Music Awards

Вже зараз на офіційному сайті jagermusicawards.com.ua відкрита реєстрація  заявок на участь у номінації Young Blood. Після модерації профайли номінантів Young Blood стануть доступні на сайті для відкритого голосування. У шорт-лист потраплять 56 молодих представників альтернативної української сцени, які отримають грошові винагороди у розмірі 10 000 гривень. Прийом заявок учасників триватиме до 20 лютого. 

Фото надано Jager Music Awards
Фото надано Jager Music Awards

Фінал і вручення Jager Music Awards в усіх категоріях відбудеться 28 березня на спеціальній події-церемонії. Цього року  у номінації Young Blood буде одразу девʼять переможців: People’s Choice (за результатами голосування на сайті), Jury’s Choice (за результатами голосування експертної ради премії) та Brand Choice (якого оберуть представники Jägermeister). Всі вони отримають грошові призи у розмірі 50 000 гривень, які зможуть витратити на розвиток своєї професійної кар’єри або віддати на благодійність. 

Нагадуємо, що подати заявку на участь у номінаціях Young Blood та  «Майстерність року» можна на сайті jagermusicawards.com.ua до 20 лютого. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук