Стартап Permit.io залучив $8 млн – один із інвесторів Roosh Ventures

Український фонд Roosh Ventures інвестував у Permit.io, стартап з Ізраїлю, заснований колишніми інженерами Facebook, Microsoft та Rookout. Про це компанія повідомила AIN.UA.

Кошти залучені у межах раунду фінансування Series A у розмірі $8 млн. Очолив раунд американський фонд Scale Venture Partners, також проінвестували NFX, Verissimo Ventures, Firestreak та 92712.

Оскільки штучний інтелект стає все більш інтегрованим у бізнес-процеси, виникає потреба керувати тим, як ШІ-агенти отримують доступ до даних і використовують їх. Продукт Permit.io надає механізми для контролю доступу ШІ-агентів.

Зображення Roosh Ventures

Технологіями стартапу вже користуються понад 20 компаній, серед яких Tesla, Accenture, Cisco, Schneider Electric, SignifyHealth (частина CVS, американської корпорації у галузі охорони здоров’я), Salt.Security та інші.

Залучене фінансування дозволить компанії масштабуватися, щоб задовольнити попит, в тому числі розширити присутність у США. Також стартап зможу просувати на ринку новий продукт – Approval Flows. Це нове рішення, яке спрощує процеси авторизації в хмарних застосунках. Він пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та дозволяє налаштувати параметри авторизації без написання коду.

Платформу Approval Flows вже можна протестувати в ранньому доступі.


Roosh Ventures:

  • Український венчурний фонд, який інвестує в стартапи на ранніх стадіях.
  • Фокусується на SaaS, fintech, геймінгу та ШІ.
  • Співінвестує з відомими фондами та орієнтується на ринки ЄС та США.
  • Проінвестував в Deel, TheGuarantors, Oura, Pipe, Alma, Playco, Dapper Labs, Alter та 35 інших компаній.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук