Фонд Horizon Capital залучив $350 млн та вже інвестував у три українські компанії

Американсько-українська інвестиційна компанія Horizon Capital досягла $350 млн на закритті свого фонду Horizon Capital Growth Fund IV, що відбулося 19 лютого в Токіо. HCGF IV спрямований на український бізнес, йдеться у пресрелізі. 

Компанія на 40% перевищила початковий цільовий розмір фонду у $250 млн. Інвестори двічі підтримали збільшення, спершу до $300 млн, а потім до $350 млн. Таким чином збільшивши загальну суму активів під управлінням до $1,6 млрд.

HCGF IV дає капітал для зростання українському бізнесу і вже інвестував у перші три українські технологічні компанії: 

  • Preply – трансформує процес вивчення мов, об’єднуючи студентів та викладачів з усього світу через свою онлайн-платформу;
  • GoIT – пропонує спеціалізовані освітні програми у сфері ІТ;
  • Viseven – допомагає фармацевтичним компаніям прискорити цифрову трансформацію.

Інвестори, які підтримали HCGF IV, мають капітал близько $700 мільярдів. Це міжнародні фінансові установи IFC, EBRD, EIB через Фонд «EU for Ukraine», DFC, DEG, FMO, JICA, Proparco, SIFEM, Swedfund, Finnfund, WNISEF, IFU. 

Ці приватні інвестори включають фонди під управлінням abrdn, Blue Earth Capital, Zero Gap Fund, імпакт-інвестиційний фонд, створений у рамках співпраці Фонду Рокфеллера та Фонду Джона Д. і Кетрін Т. Макартурів, Марцін Зуковскі, співзасновник Snowflake, Енді Курціг, засновник JustAnswer, інвестори та філантропи Джордж і Райла Михаль.

Horizon Capital за 6 років залучила понад $800 млн для підтримки підприємців-візіонерів з України та Молдови. Фонди під їхнім управлінням інвестували у понад 170 компаній, в яких працює понад 80 000 осіб.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук