Керівник «Дії» Мстислав Банік мобілізувався до лав ЗСУ

Керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифри Мстислав Банік, відомий завдяки своїй роботі над застосунком «Дія», уклав контракт зі Збройними силами України та сказав, що служитиме до кінця воєнного стану. Відео у військовій формі він опублікував у Facebook.

  • Банік розповів, що уклав контракт на строк до закінчення особливого періоду.
  • Разом з тим він наголосив, що з міністерства не пішов, а до роботи повернеться після демобілізації.
  • До яких саме військ доєднався, він розкаже коли потрапить в бригаду. За його словами, працюватиме не в Міноборони та не в Генштабі.
  • Він також зазначив, що довго відкладав це рішення через нагальні робочі завдання.

«Завжди треба бути послідовним в своїх цінностях, чути себе і бути відвертим з самим собою. Бажання йти в ЗСУ було в мені давно, а бронювання ніколи не було для мене чимось вирішальним. Обов’язок захищати Батьківщину під час війни – це святе», – заявив він.

Воєнний стан та загальна мобілізація в Україні

В Україні воєнний стан продовжений до 13 травня 2024 року. Це вже десяте продовження воєнного стану з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року.

Разом із воєнним станом продовжено і загальну мобілізацію, яка передбачає призов на військову службу громадян України віком від 18 до 60 років, які не мають законних підстав для звільнення від служби.

Наразі на розгляді у Верховній Раді перебуває урядовий законопроєкт №10449 про мобілізацію.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук