Вартість X упала на 73% після придбання соцмережі Маском

Інвестиційний фонд Fidelity знизив оцінку своєї частки в компанії X, раніше відомої як Twitter, на 5,7% у лютому, повідомляє Bloomberg. Це означає загальне падіння вартості акцій на 73% з моменту придбання соціальної мережі Ілоном Маском у жовтні 2022 року.

Fidelity отримав свою частку в X, допомігши Маску завершити угоду на $44 млрд. Згідно зі звітом про активи фонду від суботи, станом на 29 лютого вартість акцій X становила $5,28 млн. Місяцем раніше вона оцінювалася в $5,6 млн.

Оскільки фонд Fidelity не повідомляв про продаж своєї частки X, загальне падіння вартості його інвестицій на 73% свідчить про загальне падіння ринкової вартості всієї компанії.

Імовірно, падіння вартості пов’язане з хаотичним поглинанням під керівництво Маска та відтоком рекламодавців. За даними Bloomberg, минулого року доходи X від реклами склали лише $2,5 млрд, не досягнувши цілі компанії у $3 млрд.

Згідно з аналітичними даними, також знижується кількість щоденних користувачів платформи X, яку вже більш ніж рік тому придбав Ілон Маск.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук