InSoft.Partners придбав частку ІТ-компанії Noltic. Капіталізація холдингу — $40 млн

Читати на RU

Software Development холдинг InSoft.Partners придбав частку в нішевій компанії Noltic, що спеціалізується на Salesforce. Сторони не розкривають розмір та деталі угоди. Проте відомо, що мова не йде про контрольний пакет.

Noltic — в структурі холдингу InSoft.Partners

  • Noltic заснували у грудні 2017 року. Компанія займається кастомізацією та програмуванням під Salesforce. Клієнти Noltic переважно знаходяться в Європі та США. Офіси компанії розміщені у Львові, Полтаві, Варшаві. Команда, згідно з інформацією на сайті, налічує 70 спеціалістів.

«З Ігорем та Владиславом (засновники Noltic) ми знайомі вже десь сім років, ще з часів CoreValue. Хлопці побудували дуже цікаву нішеву компанію. А ми з того часу багато інвестували у розбудову власної екосистеми, накопичення знань та навичок з лідогенерації, трансформації сервісного типу бізнесу. Зараз, сподіваюсь, зуміємо поєднати весь накопичений досвід, щоб отримати 1+1>2. Тим більше, позитивні результати екосистемного підходу ми вже бачимо в інших компаніях», – зазначає засновник InSoft.Partners Віталій Горовий.

«Ми шукали варіанти, як можна налагодити хороший процес продаж. Ми маємо свої напрацювання, але в процесі росту ми планували систематизувати цей процес. Наші колеги порекомендували Віталія, який поміж іншого, налагоджував лідогенерацію на інших компаніях. Після кількох зустрічей ми зрозуміли, що у нас спільне бачення, і Віталій підсилить нашу команду там де нам якраз потрібно», – додає СЕО та засновник Noltic Ігор Петрович.

Екзіт з Artjoker та актуальна оцінка

  • InSoft.Partners є нішовим гравцем на сервісному B2B ринку. Холдинг купує частки в ІТ компаніях, далі залучається до їх операційної діяльності, щоб допомогти зростанню. Спеціалізація холдингу полягає в побудові ефективної лідогенераційної системи, фінансової архітектури, трансформації компаній задля їх масштабування та проведенні M&A угод.
  • З початку повномасштабної війни InSoft.Partners проінвестував шість ІТ-компаній: Inoxoft, Linkup Studio, Indeema Software, Artjoker, Forbytes та Noltic.
  • В холдингу також повідомили, що InSoft.Partners вийшов з компанії Artjoker. Екзіт відбувся на користь засновника Романа Катеринчика. Як повідомили в холдингу, сторони завершили всі узгоджені на старті співпраці завдання і, у відповідності із зафіксованими домовленостями, здійснили процес зворотного викупу.
  • З урахуванням останніх змін, загальна кількість співробітників екосистеми InSoft.Partners налічує близько 600 людей, загальна капіталізація, відповідно до песимістичної оцінки холдингу — близько $40 млн. Поточна екосистема InSoft.Partners включає п’ять компаній: Inoxoft, Linkup Studio, Indeema Software, Forbytes, Noltic.
  • Серед завершених проектів холдингу: Core Value (exit в інтересах OakTree Capital Management і подальша трансформація в Avenga), ITernal Group (exit в інтересах UST Global), Artjoker, Cloudfresh, ucode IT academy.

Нагадаємо, навесні 2023 року InSoft.Partners змінила модель – це не фонд, який заробляє на екзітах. Тепер це Software Development Holding – InSoft.Partners створили нову аутсорсингову компанію холдингового типу. Докладніше про це і загалом український ринок ІТ-аутсорсингу, AIN.UA раніше розповів засновник InSoft.Partners Віталій Горовий.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук