«Розумні» камери, відеореєстратори та Ajax SIM: що показали на Ajax Special Event 2023

Читати на RU

У пʼятницю, 20 жовтня 2023 року, українська компанія Ajax Systems, що розробляє системи безпеки, провела черговий Special Event, на якому показала новинки охоронних гаджетів та софта. Про це AIN.UA повідомили у пресслужбі компанії.

Це — вже пʼятий Ajax Special Event, на ньому презентували нові пристрої системи відеоспостереження: відеокамери TurretCam, BulletCam і DomeCam Mini. Також компанія анонсувала мережевий відеореєстратор — Ajax NVR, представила SIM-карту для хаба Ajax SIM та інші гаджети.

Камери TurretCam, BulletCam і DomeCam Mini

Камери відеоспостереження TurretCam, BulletCam і DomeCam Mini оснащені однією з чотирьох конфігурацій: об’єктив з кутом огляду 85 або 110 градусів і роздільною здатністю 3K або 4K. Також кожна із цих камер може адаптуватися до зміни освітлення за технологією True WDR (вона виправляє освітлення в реальному часі, кадр за кадром).

У камер є цифровий мікрофон, який використовує систему шумоподавлення, усі моделі відповідають класу захисту IP65, тож здатні витримувати суворі погодні умови.

Тут і надалі — зображення Ajax Systems

ШІ-аналіз дає камерам змогу виявляти й розпізнавати різні типи об’єктів, зокрема людей, транспортні засоби та домашніх тварин. Завдяки цьому система відеоспостереження здатна записувати на диск тільки важливі події.

Мережевий відеореєстратор Ajax NVR

Ajax NVR — мережевий відеореєстратор — інтегрується з системою відеоспостереження (VMS) Ajax і синхронізується з усією екосистемою пристроїв. У цю систему можна інтегрувати практично будь-яку IP-камеру.

«Простір» для керування усіма пристроями

У компанії також представили віртуальний хаб «Простір». Його можна створювати у додатку Ajax, додати туди необхідні пристрої та керувати ними. Він може працювати як охоронна система, система відеоспостереження або і те, й інше водночас.

Усі хаби Ajax планують перевести на «Простори» до кінця 2023 року.

Бездротова клавіатура KeyPad TouchScreen

Бездротова клавіатура з сенсорним екраном KeyPad TouchScreen надає користувачеві графічний інтерфейс із важливими даними охоронних систем. За допомогою пристрою можна керувати групами, його інтерфейс схожий на додаток Ajax, він підтримує радіопротокол BLE (Bluetooth Low Energy) — це дає змогу використовувати застосунок для смартфона замість карток або брелоків.

Бездротову клавіатуру в компанії продають уже зараз, а дротову версію планують запустити у I кварталі 2024 року.

Інтеграція із розумними замками Yale

На презентації Ajax також оголосила про інтеграцію з виробником «розумних» замків Yale. Користувачі зможуть керувати та автоматизувати замок Yale із додатку Ajax. Ця інтеграція працюватиме завдяки з’єднанню з хмарою через Yale Home API, яке забезпечить зв’язок з кожною системою Ajax.

Серед перших моделей замків, які працюватимуть із Ajax: Yale Linus, Yale Doorman V2N / Classic, Yale Doorman L3S.

Картка Ajax SIM

Компанія також анонсувала нову послугу: використання роумінгової SIM-карти, попередньо встановленої в хаб. Карту запрограмовано на роботу із конкретним хабом, це означає, що її не потрібно додатково налаштовувати при монтажі.

Ajax SIM має повне зʼєднання і сумісна з 2G/3G/4G(LTE). Під час встановлення не потрібно тестувати кілька операторів — SIM-карта автоматично вибирає найкращий сигнал. Це — IoT-карта, тому її не потрібно активувати телефоном. Щоб нею користуватись, потрібно установити хаб Ajax та активувати карту в PRO-додатку.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук